MHP'de bir toplu istifa daha

Bilecik'e bağlı Söğüt ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı ve meclis üyeleri partilerinden istifa etti.

MHP'de bir toplu istifa daha
MHP'de bir toplu istifa daha Kerem Çelik
Bu içerik 199 kez okundu.

Son dönemlerde sık sık toplu istifaların yaşandığı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Söğüt İlçe Belediye Başkanı ve meclis üyeleri partilerinden istifa etmesiyle bir kez daha sarsıldı.

Söğüt İlçe Belediye Başkanı MHP'li Halil Aydoğdu ve Belediye meclis üyeleri bağlı oldukları siyasi parti MHP'den toplu şekilde istafa ettiler.

1299 yılınında Osman Bey tarafından kurulan Osmanlı Devleti'nin temellerinin atıldığı topraklar olan Söğüt'ün MHP üyesi Belediye Başkanı Halil Aydoğdu ve MHP üyesi 6 Belediye Meclis üyesi toplu olarak Milliyetçi Hareket Partisi'nden istifa etti. Başkan Halil Aydoğdu istifaya ilişkin kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Meclis üyelerimizle birlikte mensubu bulunduğumuz Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmiş bulunmaktayız" dedi.

İSTİFALARIN SAYISI 4 BİNE YAKLAŞTI

Milliyetçi Hareket Partisi'nde daha önce Kastamonu'nun Küre ilçesi teşkilatından 100, Aydın teşkilatından 460, Balıkesir'e bağlı Savaştepe İlçe teşkilatında 69, Bolu teşkilatından 400, Afyonkarahisar teşkilatından 300, Manisa teşkilatından 549, Balıkesir'in Burhaniye ilçe teşkilatından 50 isim istifalarını vererek, Merak Akşener'in kurduğu İyi Parti'ye geçeceklerini açıklamıştı. MHP'de son istifalarla birlikte istifa edenlerin sayısı 4 bine yaklaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi istifa meral akşener iyi parti söğüt ilçesi bilecik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun