Edirne Valisi 10 Kasım etkinliklerinin ardından hastanelik oldu

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79. yıl dönümü anma töreni etkinlikleri katılan Edirne Valisi Günay Özdemir, makamında rahatsızlanarak Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Edirne Valisi 10 Kasım etkinliklerinin ardından hastanelik oldu
Edirne Valisi 10 Kasım etkinliklerinin ardından hastanelik oldu Kerem Çelik
Bu içerik 407 kez okundu.

Türkiye genelinde bir dizi etkinliklerle Atamızın anıldığı 10 Kasım'da Edirne'de düzenlenen anma töreni etkinliklerine katılan Vali Özdemir, törenin ardından geçtiği makamında rahatsızlanarak alelacele hastaneye kaldırıldı. Vali Özdemir'in tadavi altına alındığı hastanenin bağlı olduğu Trakya Üniversitesi'nin Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Özdemir’e kalp anjiyosu yapıldığını dile getirerek, tüm tahlillerinin ve anjiyosunun çok iyi çıktığını, Vali Özdemir'in sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyledi.

HASTANEYE MAKAM ARACI İLE GÖTÜRÜLDÜ

Vali Günay Özdemir, bu sabah Gazi Mustafa Kemal Atatürk ’ü anma törenlerinde yer aldıktan sonra makamına geçerek işlerini sürdürmeye başladı. Bu sırada rahatsızlanan ve nefes almakta güçlük çektiğini belirten Özdemir, makam otomobili ile alelacele Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede, Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda tedavisine başlanan Özdemir’in kalp anjiyosu çekildi.

BİR SÜRE GÖZETİM ALTINDA KALACAK

Vali Özdemir'in sağlık durumu hakkında bilgiler aktaran Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu, Özdemir’in 10 Kasım anma töreninde bir rahatsızlığının olduğunu kendisine bildirdiğini dile getirerek, "Biz de tedbir amaçlı hemen fakülte hastanemize getirdik. Tahlilleri yapıldı, herhangi bir sorun olmasın diye hocalarımız bir anjiyo yapmayı uygun gördüler. Tüm tahlilleri ve anjiyosu çok iyi çıktı. Şu anda Sayın Vali’mizin sağlık durumu gayet iyi, korkulacak herhangi bir şeyi yok, takibimizdedir. Çok şükür herhangi bir şey, kalp krizi gibi bir müdahale gerektirecek bir şey bulunmadı. Biraz gözetim altında kalacak" ifadelerini kullandı.

Edirne Vali Günay Özdemir 10 kasım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor