Hollandalı kızlar, eğitim masrafları için bekaretlerini satışa çıkardı

Hollanda'da yaşayan ve yaşları 18 ile 20 olan iki kız arkadaş eğitim masraflarını karşılamak için bekaretlerini internet üzerinden satışa koydu.

Hollandalı kızlar, eğitim masrafları için bekaretlerini satışa çıkardı
Hollandalı kızlar, eğitim masrafları için bekaretlerini satışa çıkardı Kerem Çelik
Bu içerik 1259 kez okundu.

Avrupa'da son dönemlerde gen kızlar arasında hızla yayılmaya başlayan bekaretini satışa çıkarma olayına son olarak Hollanda'da yaşayan iki kız arkadaş dahil oldu. Kızlar eğitim masrafları için bekaretlerini internet üzerinden satışa koyarken, kendilerine gelen ilk teklif 20 bin Euro oldu.

Buna benzer bir durumda geçtiğimiz hafta İngiltere'de yaşanmıştı.  26 yaşındaki İngiliz bir kızın bekaretini açık artırmaya çıkartarak adından söz ettirmeyi başarmıştı. 

BAKİRE OLDUKLARI DOKTOR RAPORUYLA BELGELEDİLER

Bu akıma kapılan Hollanda Lola ve Monica isimli kızlar, bir eskort sitesine verdikleri ilanla bekaretlerini satışa koydu. İlanlarına bakire olduklarını belgeleyen doktor raporunu da ekleyen kızlara gelen ilk teklif 20 bin Euro oldu.

AİLESİNİN BORÇLARINI ÖDEMESİNE YARDIMCI OLACAK

Kızlarda 18 yaşında olan Lola, bekaretini satması halinde eline geçecek olan paranın bir kısmızı eğitim hayatına harcayacağını, kalan kısmını da ailesinin borçlarını ödemek için kullanacağını belirtti.

KARŞIMA DOĞRU ADAM ÇIKMADIĞI İÇİN BU YAŞIMA KADAR BAKİRE KALDIM

20 yaşındaki Hollanda kız Monica ise, bu yaşına kadar karşısına doğru adam çıkmadığı için bakire kaldığını belirterek, bekaretinin satışından gelecek parayı eğitim masraflarına ayıracağını söyledi.

Genç kızlar, bu davranışlarının toplumun bir kısmı tarafından tepki gösterilmesine saygı duyduklarını belirterek, ancak kendi vücutlarını kontrol etme hakkının kendilerinde olduğunu ifade ettiler.

Hollanda bekareti eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor