Mahir Ünal'dan seçim barajıyla ilgili açıklama

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Milletvekilleri ile gerçekleştirdiği zirvenin ardından yaptığı açıklamalarda seçim barajı tartışmalarına da değindi.

Mahir Ünal'dan seçim barajıyla ilgili açıklama
Mahir Ünal'dan seçim barajıyla ilgili açıklama Kerem Çelik
Bu içerik 649 kez okundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sözcüsü Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Milletvekilleri arasında yapılan toplantının ardından verdiği demeçlerde seçim barajıyla ilgili olarak, Siyasi Partilerle görüşüldükten sonra nihai karara varılacağını söyledi.

BU TOPLANTI GİBİ 6 TOPLANTI DAHA YAPILACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Milletvekillerinin bir araya gelmesiyle ilgili değerlendirme yapan Ünal, geçmiş dönemlerde AK Parti'nin kurucu ismi olan ve mevcut Genel Başkanlığı görevini yürüten Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekilleri ile bir araya geldiğini belirtti. Halk oylamasının ardından yeniden kurucusu olduğu AK Parti'nin başına dönmesinin ardından Erdoğan'ın, partisinin grubu ile tekrar, genel merkezde bir araya geldiğini kaydeden Ünal, Erdoğan'ın ülke meseleleri konusunda, AK Parti'nin karar vermesi gereken hususlarda milletvekillerimizin görüşlerini aldığını belirtti. Görüşmede illerin sorunların da ele alındığını aktaran Ünal, 6 toplantının daha yapılacağını sözlerine ekledi.

BU KONU ÖNCELİKLİ OLARAK TARTIŞILIP KARARA BAĞLANMALIDIR

Basın mensupları tarafından yöneltilen seçim barajıyla ilgili soru üzerine açıklamalarını sürdüren Mahir Ünal, "Özel olan bir konunun öncelikli olarak tartışılması, bu meseleyi karşılıklı olarak tartışmaları ve değerlendirmeler, değerlendirmeler sonucunda bir karara varılmasıdır." dedi.

SİYASİ PARTİLERİN GÖRÜŞÜNÜN ARDINDAN NİHAİ KARARA VARILACAK

Mahir Ünal, seçim barajı konusunda görüşlerinin ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacağını belirterek, bu konuyla iligli Siyasi Partilerin de konuşacağını ve bir nihai karara varacağını belirtti.

Mahir Ünal ak parti seçim barajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor