Vatan Şaşmaz cinayetinde şok detay otopsi raporunda ortaya çıktı

Geçtiğimiz aylarda bir otel odasında vurularak öldürülen ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın ölümüyle ilgili ayrıntılı otopsi raporunda şok detay ortaya çıktı.

Vatan Şaşmaz cinayetinde şok detay otopsi raporunda ortaya çıktı
Vatan Şaşmaz cinayetinde şok detay otopsi raporunda ortaya çıktı Kerem Çelik
Bu içerik 501 kez okundu.

Aralarında bir dönem ilişki olduğu iddia edilen Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın cinayetiyle ilgili ayrıntılı otopsi raporunda, cinayeti işledikten sonra yaşamına son veren Aker'in kanında yalnızca doktor izniyle kırmızı reçete karşığında satılan ilaç ile yüksek oranda alkol tespit edildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ünlü ismin cinayetiyle ilgili yürüttüğü tahkikat kapsamında flaş bir ayrıntı ortaya çıktı. Katil zanlısı merhum Filiz Aker’in ayrıntılı otopsi raporu savcılık dosyasına eklendi.

Yakışıklı oyuncu Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra cinayet silahıyla intihar ederek yaşamına son veren eski model Filiz Aker’in detaylı otopsisi bitirildi. Şaşmaz'ı vurarak öldüren Aker’den alınan doku ve kan örneklerini inceleyen Kimya İhtisas Kurulu uzmanları eski modelin kanında yüksek oranda Alkol ve doktor kontrolünde kırmızı reçete karşığında satılan psikiyatri ilaçlarının etken maddelerinin bulunduğunu saptadı. Ayrıntılı otopsi raporu savcılığa iletildi.

CİNAYET BEŞİKTAŞ'TAKİ 5 YILDIZLI OTELDE GERÇEKLEŞMİŞTİ

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan 5 yıldızlı Conrad Otel'in 1130 nolu odasına Filiz Aker'in daveti üzerine giden Vatan Şaşmaz, aralarındaki alacak verecek meselesi yüzünden Aker tarafından silahla vurularak öldürülmüştü. Aker, daha sonra cinayeti işlediği silahla intihar ederek hayatına son vermişti.

Vatan Şaşmaz Filiz Aker cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi