Rus çocuk: Marslılar yer altında yaşıyor

Boriska Kipriyanovich isimli bir Rus çocuğun, dünyaya gözlerini açmadan önce Mars'ta yaşadığını iddia etmesi, uzay konusuna yoğunlaşan bilim insanlarının kafasını karıştırdı.

Rus çocuk: Marslılar yer altında yaşıyor
Rus çocuk: Marslılar yer altında yaşıyor Kerem Çelik
Bu içerik 1382 kez okundu.

Geliştirdiği teknolojik silahlarla en büyük rakibi ABD ile yarışan Rusya'dan herkesin kafasını karıştıracak bir iddia geldi. Ülkenin Volgorad kentinde yaşayan Kipriyanovich isimli çocuk, dünya ile tanışmadan önce Mars'ta yaşadığını öne sürdü. Küçük çocuğun bu iddiası, uzay konusundaki yıllardır araştırmalar yapan bilim insanlarını şaşkına çevirdi.

ANNE OĞLUNUN 1.5 YAŞINDAKİ OKUMAYA BAŞLADIĞINI AÇIKLADI

Rus çocuğun doktor olan annesi, oğlunun özel bir çocuk olduğunun farkında olduğunu belirterek, Kipriyanovich'in doğumundan iki hafta sonra hiç kimsenin desteğini almadan kafasını kendi başına kaldırabildiğini söyledi. Anne Kipriyanovich, oğlunun dünya geldikten birkaç ay sonra konuşmaya başladığını, 1,5 yaşına bastığında ise okumayı sökerek, resim yapma yeteneğini kazandığı öne sürdü. Anne Kipriyanovich, oğlunun anaokuluna gittiği dönemlerde, öğretmenlerin üst düzey bir hafıza yeteneği olduğunu keşfettiğini, çok iyi yazma ve yabancı dil yeteneği farkına vardıklarını iddia etti.

ÇOCUĞUN İDDİASINA GÖRE MARS NÜKLEER SAVAŞTAN TAHRİP OLMUŞ

Anne ve babasının, onunla uzay konusunda hiç konuşmamış olmasına rağmen, oğlunun sık sık Mars, gezegenler ve uzaylılardan bahsettiğini kaydeden anne Kipriyanovich, kısa bir süre sonra oğlunun Mars hakkında konuşmaya başladığını iddia etti. Anne Kipriyanovich, oğlunun nükleer savaştan tahrip olmuş Mars'ta doğduğunu iddia etmeye başladığını öne sürerek, oğlunun Mars hakkında kendilerine şu bilgileri verdiğini söyledi:

MARS HALKI YER ALTINDA YAŞIYOR

"Kızıl Gezegen halkının karbondioksit soluduğunu ve yerin altında yaşadığını söyledi. Marslıların gezegenlerarası yolculuk yapabildiğini ve geçmiş hayatında dünyayı pilot olarak ziyaret ettiğini sözlerine ekledi.

"Giza'daki Büyük Sfenks açıldığı zaman tüm insanlığın yaşamı değişecek. Tam olarak yerini hatırlamıyorum; kulağın arkasında bir yerlerde açma mekanizması var."

rusya mars Boriska Kipriyanovich
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi