Kate Winslet, dudak dudağa öpüşmesiyle geceye damga vurdu

Hollywood'un genç aktristlerinden Kate Winslet, film ödüllerinin dağıtıldığı gecede bir başka Hollywood yıldızı Allison Janney'i dudağından öpmesi gecenin önüne geçen olay oldu.

Kate Winslet, dudak dudağa öpüşmesiyle geceye damga vurdu
Kate Winslet, dudak dudağa öpüşmesiyle geceye damga vurdu Kerem Çelik
Bu içerik 792 kez okundu.

Hollywood Film Ödülleri'nin dağıtıldığı geceye damgasını vuran isim Kate Winslet oldu. Genç oyuncu, meslektaşı Allison Janney'i dudağından öptü. Başarılı aktristin bu hareketi ödül törenlerinde oyuncuların kutlama biçimlerini çağrıştırdı. 22 yaşındaki yıldızın meslektaşını dudağından öpmesi de gecenin önemli olayları arasında yerini aldı.

Oscar, Grammy ve Altın Küre ödüllerine layık görülen Winslet'in, Hollywood ödüllerinin dağıtıldığı gecede Allison Janney'i dudağından öpterek uzun süre tartışılacak bir olaya imzasını attı. Winslet, gecede 27 Aralık’ta sinema salonlarındaki yerini alacak Wonder Wheel filmindeki göz dolduruan oyunculuğuyla Hollywood Aktrist Ödülü’ne layık görüldü.

Hollywood'da boy gösteren isimlerin ve yapımların başarılarının taçlandırıldığı Hollywood Film Ödülleri, Pazar gecesi Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Kaliforniya eyalatine bağlı Los Angeles şehrindeki The Beverly Hilton otelde düzenlendi.

Hollywood Aktrist Ödülü’nü alan Kate Winslet, ödülünü alıp yerine geçeceği esnada, gecede başka bir ödüle layık görülen 57 yaşındaki aktrist Allison Janney sahneye davet edildi.

Meslektaşını sahnede tebrik eden 22 yaşındaki yız, kimsenin beklemediği bir hareket yaparak Allison Janney'in dudaklarından öpmeye başladı. Janney bu hareketiyle gecenin önüne geçerken, bunu meslektaşını tebrik etmek için yaptığını dile getirdi. Winslet'in meslektaşını dudağından öpmesi salondakileri uzun süre şaşkınlığa uğrattı.

Hollywood Kate Winslet Allison Janney
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi