Hacı Sabancı, Özge'nin Annesine Küfür Ettiğini Doğruladı

Hacı Sabancı Özge Ulusoy'un cep telefonunu karıştırırken yaptığı özel konuşmalarda annesine küfür ettiğini açık bir şekilde gördü.

Hacı Sabancı, Özge'nin Annesine Küfür Ettiğini Doğruladı
Hacı Sabancı, Özge'nin Annesine Küfür Ettiğini Doğruladı Esrin
Bu içerik 1447 kez okundu.

Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy arasında devam eden 6 yıllık ilişki bir anda sona ermişti.  İddialara göre Hacı Sabancı Özge Ulusoy'u annesine küfür ederken yakaladı.  Hacı Sabancı Özge Ulusoy'un mesajlarda annesine küfür ettiğini görür görmez bu ilişkiyi bitirdi.

Hacı Sabancı Özge Ulusoy'un cep telefonunu karıştırırken yaptığı özel konuşmalarda annesine küfür ettiğini açık bir şekilde gördü.  Arzu Sabancı hakkında ağza alınmayacak mesajlar atan Özge Ulusoy bu durumu Hacı Sabancı’ya açıklayamadı.  Mesajları okumasının ardından Hacı Sabancı hiç düşünmeden 6 yıllık ilişkiye son noktayı koydu. İlişkilerinin başından bu yana kendisine tavır ortaya koyan Arzu Sabancı’yı bir türlü sevmeyen Özge Ulusoy arkadaşları ile özel konuşmalarında Sabancı'nın annesi hakkında oldukça ağır sözler sarf etti.

6 yıllık ilişkinin neden bittiğini soranlara “ Özge'nin bu kadar kalitesiz olacağını düşünmemiştim. “  Şeklinde sözler açıklayan Hacı Sabancı yakın çevresine dert yandı. Bu derece sert ve çarpıcı iddialar ortaya atılması ile ilgili magazin gündeminde de pek çok haber ortaya çıktı. 'Magagenius' İsimli bir sosyal medya hesabı da bu haberi kendi sayfasına yayınlamıştı.  Hacı Sabancı kişisel sosyal medya hesabından 'Aldığınız duyum doğru olduğu gibi 'Kalitesiz' sıfatı o kız için iltifat kalır.'' mesajını paylaştı.

Hacı Sabancı özge ulusoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor