Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman Telefon Görüşmesi Yaptı

Tatil dönüşü kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile bir görüşme gerçekleştirecek olan Aykut Kocaman bu büyük görüşme öncesinde Başkan ile telefonda kısa bir konuşma yaptı.

Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman Telefon Görüşmesi Yaptı
Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman Telefon Görüşmesi Yaptı Esrin
Bu içerik 541 kez okundu.

Fenerbahçe'de Osmanlıspor maçının ardından sular bir türlü durulmuyor.  Teknik direktör Aykut Kocaman 1-1 biten Osmanlıspor maçının ardından ” kimse merak etmesin gerekeni yapacağım”  sözlerini kullanmış ve adeta istifa edeceğini sinyalini vermişti.

 Teknik direktör Aykut Kocaman'ın bu yorumu Fenerbahçe camiasında büyük bir deprem etkisi yarattı.  Sarı-lacivertli takımın İstanbul'a döndüğü kafilede yer almayan Aykut Kocaman 2 günlük iznini Ankara'da akrabaları ile birlikte geçirdi.  Tatil dönüşü kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile bir görüşme gerçekleştirecek olan Aykut Kocaman bu büyük görüşme öncesinde Başkan ile telefonda kısa bir konuşma yaptı.  Aziz Yıldırım Aykut kocaman'a “ Neden bizimle konuşmadan böyle bir açıklama yapıyorsun beni çok zor durumda bıraktın ben şimdi sana ne söyleyeyim”  şeklinde bir serzenişte bulundu.

 İstifasını hazırladığı öne sürülen Aykut Kocaman ise çevresine “ Sağlığım iyi değil kendimi iyi hissetmiyorum” şeklinde bir yorum kullandığı ifade edildi. Ayrıca Aykut Kocaman istifa mektubunu kendisi değil avukatları aracılığıyla kulübe ulaştırmak istiyor.  Kendisinin gitmek istememesinin nedeni ise Başkan Aziz Yıldırım'ın Aykut Kocaman'ın kalması yönünde ikna etmeye çalışması olarak öngörülüyor.

 Aykut Kocaman'ın 7 Kasım Salı günü 16’ da yapılacak olan idmanda takımın başında yer alması bekleniyor.

Aziz Yıldırım Aykut Kocaman Telefon Görüşmesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu