Ucuz Et Gerekirse Daha Çok Satılacak

Bakan Eşref Fakıbaba “eğer etlerin az gelmesi gibi bir durum söz konusu olursa 6 bin ton eti 10 bin ton yaparız.”

Ucuz Et Gerekirse Daha Çok Satılacak
Ucuz Et Gerekirse Daha Çok Satılacak Esrin
Bu içerik 742 kez okundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ucuz et satışı için BİM ve A101 ile anlaşma sağlamıştı. Bu marketlerde ucuz et satışı başladı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba “eğer etlerin az gelmesi gibi bir durum söz konusu olursa 6 bin ton eti 10 bin ton yaparız.”  Açıklamasında bulundu.

Ucuz etin bazı market şubelerinde olmadığı bilgisi hakkında konuşan Fakıbaba,”Etleri belki de 24 saat içinde bile bulamayabiliyorsunuz. Halk ekmeğe bakın her zaman ekmek var mı? Bizim amacımız asla rekabet etmek değil. Biz  bin ton eti 2 market için gerekirse 10 bin tona çıkarırız. Bizim amacımız diğer marketleri ya da kasapların önünü kesmek değil.

Piyasa bu duruma uyum sağlayana kadar bu şekilde devam edeceğiz. Bu uygulama başarılı olacak ve diğer marketlerde ucuz et satışı yapmaya başlayacak. Özellikle kadını sigortalı yapacak sistemi oturtmaya çalışıyoruz. “ Etler tıra yüklenene kadar benim kontrolümde diyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba,” 13 bin kişiyi markete koyamam ki. Kasaptan ya da başka marketten et aldığınızda bir garantisi var mı? 2 bin ton 6 bin ton oldu şuanda eğer gerekirse 10 bin tona kadar çıkarabiliriz.”

ucuz et satışı eşref fakıbaba ucuz et
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor