Demet Akalın Eski Evinde 1 milyon TL Unuttu

Ünlü şarkıcı yeni evine taşınırken eski evinde poşet içerisinde 1 Milyon TL unuttu.

Demet Akalın Eski Evinde 1 milyon TL Unuttu
Demet Akalın Eski Evinde 1 milyon TL Unuttu Esrin
Bu içerik 700 kez okundu.

Şarkıcı Demet Akalın’ın Beykoz da 18 milyon liraya aldığı yeni villası çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı yeni evine taşınırken eski evinde poşet içerisinde 1 Milyon TL unuttu. Demet Akalın uzun yıllar Beykoz Acarkent’te ki villasına oturuyordu.

Ünlü isim bu villayı geçen kış sattı. Demet Akalın aynı sitede 18 milyon değerinde ultra lüks  bir villa satın aldı. Akalın’ın eski evinde tadilat yapan ustalar yatak odasındaki dolapta bir poşet buldu. Ustalar o poşeti çöpe atmak için kenarı koydu. Ustalardan bir tanesi saatler sonra poşetin dolu olduğunu fark etti. İşçiler poşeti ters çevirdi ve paralar yere düştü. İnşaatın sorumlusu Demet Akalın’a telefon ederek “Evde paranızı unutmuşsunuz, gelin alın” diye bildirdi.

Konser için şehir dışında olan Akalın poşeti almaları için eski villasına avukatlarını yönlendirdi. Poşetten tam 1 milyon TL çıktı. Poşeti fark eden ve Akalın’ı uyaran işçilere de bu durum soruldu. Parayı teslim eden işçiler “İnsanlık görevimizi yaptık. Demet Hanım’dan küçük bir jest bekledik ancak istediğimiz olmadı.” Şeklinde bir yorum geldi.

Akalın ise bu konu ile ilgili açıklama yapmadı. Akalın belki ilerleyen günlerde konuyla ilgili bir röportaj verebilir.

Demet Akalın villa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi