Gazi ve Yakınlarını Hastanelik Ettiler

Trafikte çıkan yol vermeme kavgası kanlı bitti. Tartışmanın ardından diğer araçta bulunan 4 kişi gazilerimize ve yakınlarına saldırarak darp etti.

Gazi ve Yakınlarını Hastanelik Ettiler
Gazi ve Yakınlarını Hastanelik Ettiler Esrin
Bu içerik 458 kez okundu.

Ankara’da 2 gazimizi ve yakınlarını hastanelik ettiler. Trafikte çıkan yol vermeme kavgası kanlı bitti. Tartışmanın ardından diğer araçta bulunan 4 kişi gazilerimize ve yakınlarına saldırarak darp etti.

Dün akşam saatlerinde Eskişehir karayolunda meydana gelen olayın gerçekleşme nedeni sadece yol vermeme olduğu öğrenildi. Sol bacağını kullanamayan gazi Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Kızılkaş, 06 EF 2415 plakalı otomobiliyle giderken plakası belli olmayan hafif ticari aracın şoförü ile yol vermeme yüzünden tartışmaya başladı.

Gazimizin bulunduğu araçta eşi ve çocukları da yer alıyordu. Gazi Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Kızılkaş gibi gazi olan ve belden aşağısı tutmayan Muzaffer Okay’ın da içerisinde bulunduğu aracın önü hafif ticari araç tarafından kesildi. Öfkeli kalabalık gazilerimizin ve yakınlarının bulunduğu araca saldırı da bulundu. Saldırganlar iki yaşındaki çocuğa bile saldırınca akaryakıt istasyonunda çalışanlar olaya müdahale etti ve büyümesini engelledi.

Yaşanan ve saldırılar akarkayıt istasyonunun kamerasına yansıdı. İbrahim Kızılkaş, eşi Seda Kızılkaş, 2 yaşındaki çocukları Ada Kızılkaş, diğer gazi Muzaffer Oktay, onun annesi Kadriye Oktay ve kız kardeşi Gamze Oktay, çeşitli yerlerinden yaralandı ve tedavi için hastaneye kaldırıldı.

Ankara Eskişehir gazi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu