Recep İvedik’in Aslıhan’ı 38 kilo verdi

Mide küçültme ameliyatı geçiren Ece İncebay bu yolda 38 kilo verdi ve oldukça fit bir vücuda kavuştu.

Recep İvedik’in Aslıhan’ı 38 kilo verdi
Recep İvedik’in Aslıhan’ı 38 kilo verdi Esrin
Bu içerik 1187 kez okundu.

4 yıl önce çekilen Recep İvedik filminde rol alan Ece incebay 38 kilo vererek adeta başka birisine dönüştü.  Recep İvedik filminde Aslıhan’ı canlandıran oyuncu fazla kiloları ile dikkat çekiyordu.  Mide küçültme ameliyatı geçiren Ece İncebay bu yolda 38 kilo verdi ve oldukça fit bir vücuda kavuştu.

Geçirdiği mide ameliyatı sonrasında açıklama yapan İncebay “Gerçekten de soyadımın hakkını veriyorum.” Değerlendirmesinde bulundu.  Filmde şişman bir kızı canlandıran Ece İncebay sık sık Recep ile laf dalaşına girer ve onun farklı şakalarına maruz kalır. Yarışmalarda kilosu nedeniyle çok başarılı olamayan Aslıhan ile en çok uğraşan her zaman ki gibi Recep olur.

Ancak Aslıhan’ı canlandıran Ece İncebay bir değişti bir değişti. Adeta Ece yerine başka birisi geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlar ile oyuncu ne kadar çok değiştiğini de ortaya koyuyor. Eski günlerin acısını çıkaran güzel oyuncu neredeyse her gün yeni bir fotoğrafını paylaşarak nispet yapıyor.

Güzel oyuncu için dizi ve film teklifleri gelir mi? Bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Daha da kilo vermek isteyen oyuncu oldukça güzel bir kadına dönüşmüş.

Recep İvedik Ece incebay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi