Emrah Serbes: Beni Unutun

İzmir Aydın otoyolunda trafik kazasına karışan ve adeta bir ailenin yok olmasına neden olan Behzat Ç’ nin senaristi “cezaevinde olmak bana ve ruhumu iyi geliyor.

Emrah Serbes: Beni Unutun
Emrah Serbes: Beni Unutun Esrin
Bu içerik 360 kez okundu.

Emrah Serbes cezaevinde hakkında yapılan yorumlar ilgili bir mektup yazdı. İzmir Aydın otoyolunda trafik kazasına karışan ve adeta bir ailenin yok olmasına neden olan Behzat Ç’ nin senaristi “cezaevinde olmak bana ve ruhumu iyi geliyor. Cezamı Çekmeye razıyım.” yorumunda bulundu.

Kazadan 6 gün sonra sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak kazayı kendisini yaptığını ve teslim olacağını söyleyen Emrah Serbes daha sonra karakola giderek teslim olmuştu.   o günden bu yana cezaevinde tutuklu bulunan Emrah Serbes hakkında yapılan açıklamalarda ile ilgili bir mektup paylaştı ve pek çok konuya değindi. Emrah Serbes “cezamı çekmek istiyorum cezaevinde olmak bana iyi geliyor. Ben kötü biri değilim. Kendimi kahraman olarak da görmüyorum. Sadece doğru olanı yaptım. Içinde olduğum durumdan dolayı vicdan azabı çekiyorum ve utanç içerisindeyim.”

“Burada yaşadığım her şeyi yaptığım hatanın bir bedeli olarak görüyorum. Demir kapılar yüzüme Sertçe kapandığında adım yüksek sesle bağırıldığında yapmış olduğum suçu bir kez daha hatırlıyorum ve tekrar utanç duyuyorum.  Dediğim gibi cezaevinde olmak bana iyi geliyor ve en azından Cezamı çekerek ruhumu huzur içinde tutuyorum.”

Emrah Serbes Emrah Serbes cezaevi Emrah Serbes kaza Emrah Serbes açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun