Merve Oflaz’ın Dizi Hayali Gerçek Oldu

Merve Oflaz dizide alacağı rol hakkında ve özel hayatı hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.

Merve Oflaz’ın Dizi Hayali Gerçek Oldu
Merve Oflaz’ın Dizi Hayali Gerçek Oldu Esrin
Bu içerik 808 kez okundu.

Survivor ile adını duyuran Merve Oflaz Arka Sokaklar dizisinde rol almak istiyordu.  Güzel oyuncunun bu hayali gerçek oldu. 12 yıldır devam eden diziye katılan güzel oyuncu Merve Oflaz dizide sert bir polisi canlandıracak.

Survivor'da ilk ve tek kadın şampiyon olarak dikkatleri üzerine çeken Merve Oflaz uzunca süredir Arka Sokaklar dizisinde rol almak istiyordu.  Merve Oflaz dizide alacağı rol hakkında ve özel hayatı hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Arka Sokaklar dizisinde Bahar Komiser canlandıran güzel oyuncu “Televizyon karşısında Arka Sokaklar'ı izlerken keşke bende bu dizide rol alsam diye içimden geçiriyordum. Hayallerim gerçek oldu çok mutluyum.” açıklamasını yaptı.

Dizi daha önceden izliyor muydun? Sorusuna Merve Oflaz “evet diziyi severek takip ediyordum. açıkçası Arka Sokaklar'ı izlerken her zaman ben de bu dizide rol almalıyım düşüncesine kapılıyordum. Dizide Keşke sert bir polisi canlandırsam diye içimden geçiriyordum. Hayallerimin gerçek olmasından dolayı çok mutluyum. Bu imkânı bana veren herkese teşekkür ediyorum. Devam eden projeye sonradan dahil olmak sizi heyecanlandırıyor mu ve korkutuyor mu? Sorusuna ise Merve Oflaz” ilk önce çok heyecanlandığını ve Uyuyamadığını dile getirdi. ancak set ortamında son de bir sıcak bir karşılamanın ardından ekibe uyum sağladığını anlatan Merve Oflaz ilerleyen bölümlerde çok daha başarılı olacağını söyledi.”

merve oflaz arka sokaklar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi