Helin Avşar: Artık El Ele Flört Edemem

Helin Avşar “Artık 18 yaşında değilim yaptıklarıma daha fazla dikkat etmek zorundayım. Şu anda hoşlandığın biri var ancak bunu açıklamak istemiyorum o bende kalsın” şeklinde bir açıklama yaptı.

Helin Avşar: Artık El Ele Flört Edemem
Helin Avşar: Artık El Ele Flört Edemem Esrin
Bu içerik 936 kez okundu.

İçimdeki ses filminde rol alacak ve orada şizofren bir kadını canlandıran Helin Avşar film hakkında ve kişisel hayatı hakkında bazı açıklamalarda bulundu. “ Belli bir yaşa geldiğini anlatan Helin Avşar artık çocuklar gibi hop onunla bununla olamam el ele flört edemem” şeklinde konuştu.

Helin Avşar “Artık 18 yaşında değilim yaptıklarıma daha fazla dikkat etmek zorundayım. Şu anda hoşlandığın biri var ancak bunu açıklamak istemiyorum o bende kalsın” şeklinde bir açıklama yaptı. İçimdeki ses filmi hakkında da açıklamalarda bulunan Helin Avşar uzunca süredir Beni böylesine heyecanlandıran bir proje gelmemişti. O yüzden İçimdeki ses projesini hiç düşünmeden kabul ettim. Filmin konusu bir şizofrenin ameliyatında yaşanan olayları anlatıyor.”

“Film de beni etkileyen şizofren bir insanın hikâyesini nasıl anlatıldığı ve ne derecede işlendiği oldu. Açıkçası beni en çok etkileyen ve projeyi kabul etmem de yardımcı olan şey de bu oldu. Çevremde tanıdığım şizofren insanlar var ve bu hastalığın henüz bir tedavisi yok. İnsanlar bir şekilde bu hastalıkla yaşamanın yolunu buluyor daha doğrusu bu hastalıkla yaşamak zorundalar. Ben bu hastalığın daha da bilinir olmasını ve toplum içerisinde daha yaygın bir hal almasını istiyorum. İnsanları bilinçlendirmek için her şeyi yapmaya hazırım.

helin avşar içimdeki ses
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor