Deniz Baykal Hakkında Son Gelişme

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'nde tedavi altında olan Baykal bu hastaneye 19 gün önce gelmişti. Prof. Dr. İbiş, Baykal hakkında açıklamalarda bulundu.

Deniz Baykal Hakkında Son Gelişme
Deniz Baykal Hakkında Son Gelişme Esrin
Bu içerik 449 kez okundu.

Uzun bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Deniz Baykal hakkında hastaneden yeni açıklama geldi. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'nde tedavi altında olan Baykal bu hastaneye 19 gün önce gelmişti. Prof. Dr. İbiş, Baykal hakkında açıklamalarda bulundu.

“Deniz Baykal’ın yaşam bulguları genel ve durumu stabil. Uyanık olduğu dönemlerde bir öncekine oranla daha iyiye gidiyor. Deniz Bey söylenenleri anlıyor ve cevap verebiliyor. Sözel taleplere net cevap veriyor. Bizde bu cevaplardan bilincinin oldukça yerinde olduğunu anlıyoruz. Ayrıca el kol ve bacak hareketleri de çok daha belirgin, ödem azalmaya devam ediyor. Ödem azaldıkça çok daha iyi bir gelişme süreci olacaktır. “

“Bu süreç çok uzun sürebilir. Aylar sürme ihtimali o yüzden şuanda net bir şekilde ifadeler kullanmak istemiyoruz. Bu süreci sabırla takip ediyoruz. Deniz Baykal’ın sağlık süreci hakkında bir ifade kullanmak gerekirse şuanda olumluya doğru bir gidiş söz konusu buda bizi umutlandırıyor. Açıkça söylemekte yarar var ki bizi mutlu eden sonuçları da alıyoruz.”

“bize bu bulguları Deniz bey sunuyor. Ayrıca çalışma ekibimize de çok teşekkür ediyorum. Çok fazla çalışıyorlar ve yoğun mesai harcıyorlar. Çalışma arkadaşlarıma bu başarılarından dolayı tek tek teşekkür ediyorum.

deniz baykal Ankara Üniversitesi tedavi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor