Dondurma çubuğundan çıkan lüks otomobili satıp sermaye yapacak

Dünyaca ünlü dondurma firmasının her yıl yaptığı ve lüks otomobil verdiği çekilişe aldığı dondurmaların çubuğundaki şifreyi kullanarak katılan Ordulu genç, 3 yıldır uğraştığı otomobile bu yıl ulaştı. Otomobili İstanbul'dan teslim alan genç Ordu'ya getirdi.

Dondurma çubuğundan çıkan lüks otomobili satıp sermaye yapacak
Dondurma çubuğundan çıkan lüks otomobili satıp sermaye yapacak Kerem Çelik
Bu içerik 935 kez okundu.

Ordu’ya bağlı Ünye ilçesinde yaşayan ve ünlü dondurma markasının her yıl gerçekleştirdiği çekilişe aralıksız katılan Engin Yiğenoğlu, bu sene lüks otomobili kazanan talihli isim oldu. Değeri 1 milyon TL'nin üzerinde olan aracını İstanbul'da ağabeyleriyle birlikte teslim alan Yiğenoğlu, uzun süredir peşinde koştuğu aracını İstanbul'dan Ünye'ye getirdi.

ÇIKACAĞINI TAHMİN ETMİYORDUM

Aracı kullanmak yerine paraya dönüştüreceği belirten Yiğenoğlu, konuya lüks otomobili kazanmasıyla ilgili olarak, "Üç yıldır dondurma çubuklarını biriktiriyor, şifrelerini gönderiyordum. Çıkacağını tahmin etmiyordum. Her şey aniden gelişti. Tabii ki ağabeylerimle beraber aracı değerlendireceğiz. Mesleğimiz olan bisiklet tamirciliğine de devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

ÜMİTLİ DEĞİLDİK AMA HER GÖNDERDİĞİMİZ ŞİFREYİ TAKİP EDİYORDUK

Lüks aracı İstanbul'dan Ünye'ye götüren ağabey olan Mustafa Yiğenoğlu ise konuya ilişkin olarak, 3 yıldır aralıksız ünlü markanın dondurmasını aldıklarını ve çubuklarda yer alan bir an olsun bıkmadan gönderdiklerini söyledi. Aracın kendilerine çıkacağını pek tahmin etmediklerini kaydeden ağabey Yiğenoğlu, ümitli olmasalarda her gönderdikleri şifreyi takip ettiklerini belirterek, sonuç olarak sevinçli olduklarını ve bu otomobilin kendilerine hediye olduğunu söyledi.

BABA MESLEĞİMİZE DEVAM EDECEĞİZ

Dondurma çubuğundan kazandıkları otomobili kardeşi gibi satmayı düşündüklerini kaydeden bir diğer ağabey Murat Yiğenoğlu ise, "Olayı ilk öğrenen bir arkadaşım olmuş. Daha sonra bana haberini getirdi. Tabii ki önce çok şaşkınlık içindeydim. Bundan sonra arabayı kullanmak yerine onu satarak sermaye yapmayı düşünüyoruz. Bisiklet tamircilik işine devam edeceğiz. Sonuçta bu bizim baba mesleğimiz. Üç kardeş omuz omuza verip sermayeyi yine işimizde kullanmayı düşünüyoruz" dedi.

ordu ünye istanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor