Survivor 2018'de Eski Şampiyon'da Olacak

Survivor’da merakla beklenen ikinci isim ise Acun Ilıcalı tarafından değil sosyal medya üzerinden açıklandı. Survivor 2018’e katılacak ikinci isim eski şampiyon oldu.

Survivor 2018'de Eski Şampiyon'da Olacak
Survivor 2018'de Eski Şampiyon'da Olacak Esrin
Bu içerik 741 kez okundu.

Survivor 2018’e katılacak isimler bir bir belli olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Beyaz Show’a katılan Acun Ilıcalı Survivor 2018’de yer alacak ilk ismi açıklamıştı. Survivor 2018’de yarışacak ilk isim Cumali Akgül olmuştu.

Survivor’a katılmayı çok isteyen Akgül Iğdır’dan İstanbul’â yürüyerek gelmiş ve sonunda kendisini Survivor Gönüllüler takıma aldırmayı başarmıştı. Daha önce defalarca başvuran ancak kabul edilmeyen Akgül bu kez Acun Ilıcalı’dan izni aldı ve Survivor 2018’e katılacak ilk isim olmayı başardı. Beyaz Show’da bunu açıklayan isim ise Acun Ilıcalı oldu.

Survivor’da merakla beklenen ikinci isim ise Acun Ilıcalı  tarafından değil sosyal medya üzerinden açıklandı. Survivor 2018’e katılacak ikinci isim eski şampiyon Turabi oldu. Sosyal medya hesabından kendine yakışır bir duyuru yapan Çamkıran 'Survivor All Star' etiketi ile twitter hesabından yaptığı duyuruda, "3. defa Survivor mı? 'İmkansız' dedi gururum. 'Riskli' dedi tecrübem. 'Manasız' dedi mantığım. 'Yine de denemeye değer' dedi kalbim. Seneye görüşürüz. King will be back (Kral geri döndü)" şeklinde bir açıklama  yaptı ve Survivor 2018’de yer alacağını açıkladı.

Gelecek günlerde Survivor 2018’e katılacak isimlerin teker teker açıklanması bekleniyor.

Survivor 2018 cumali akgül turabi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu