Caner Toygar: Keşke Tülin'le evlenseydim

Katıldığı bir evlilik programı sayesinde kendisi tanıtan ve programda evlilik yolunda ilerlediği Tülin ile bir dizi sebepler yüzünden ayrılan Caner Toygar, yıllar sonra "Keşke Tülin'le evlenseydim" dedi.

Caner Toygar: Keşke Tülin'le evlenseydim
Caner Toygar: Keşke Tülin'le evlenseydim Kerem Çelik
Bu içerik 1568 kez okundu.

Evlilik programlarının vazgeçilmesi olan Caner Toygar, 15 yıl önce dünya evine girmek için bu programda Tülin ile tanışmıştı. Ancak çiftin ilişkisi yürütmediği için yolları ayrılmıştı. Aradan geçen yılların ardından Esra Erol'un sunduğu evlilik programında gönlünü Berke Kentli'ye kaptırarak dünya evine giren Caner Toygar, bu ilişkiyi de yürütemedi ve Kentli ile boşanma kararı aldı. Bu kararın ardından zor dönemden geçen Toygar, Esra Erol'a konuk olarak, "Keşke Tülin'le evlenseydim. Şimdi 15 yaşında çocuğum olurdu" ifadelerini kullandı.

İKİNCİ DENEMESİ DE HÜSRANLA SONUÇLANDI

Bir dönemler Türkiye'nin damadı olarak adlandırılan Caner Toygar, Tülin ile olan ilişkisi bittikten sonra da uzun süre stresli dönemleri, Esra Erol'un evlendirme programında tanıştığı Berke Kentli ile evlenerek geride bırakmıştı. Aradığı mutluluğu Kentli'de bulduğunu sanan Caner Toygar, bir dizi sorunlar yüzünden bu evliliği yürütemeyerek, yanlış bir tercih daha yapmış oldu.

MİLYONLAR VERDİLER YİNE DE EVLENMEDİM

Ayrılık kararını, eşinin kendisini hiç bir zaman sevmemesi yüzünden aldığını dile getiren Toygar, Tülin ile biten ilişkisiyle ilgili olarak da, kendilerine milyonlar verdilerini, ancak yine de evlenmediğini söyledi.

HAKKINI HELAL ETSİN

Bu sözlerinin ardından 15 yıl önce biten ilişkisiyle ilgili Esra Erol'un programında bir itirafta daha bulunan Caner Toygar, "Keşke Tülin ile evlenseydim. Şimdi 15 yaşında çocuğum olurdu. Onun da hataları oldu benim de oldu. Hakkını helal etsin" diye konuştu.

Caner Toygar Caner Tülin aşkı Berke Kentli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu