Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Kararını Verdi

O Ses Türkiye 2017-2018 sezonu jüri üyeliğine katılan ve ilk haftalarda diğer jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz ile büyük bir tartışma yaşayan Yıldız Tilbe, programdaki jüriliğiyle ilgili nihai kararını verdi.

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Kararını Verdi
Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Kararını Verdi Yağız Özgün
Bu içerik 1058 kez okundu.

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından olan O Ses Türkiye 2017-2018 sezonun jüri koltuğuna oturan yeni isimlerden birisi olan Yıldız Tilbe hem sahne performansları hem de keyifli yorumları ile programın ilgi odağı haline gelmişti ancak programın bölüm çekimlerinde Gökhan Özoğuz ile büyük bir tartışma yaşamıştı. Program çekimlerinin dahi ertelenmesine neden olan söz konusu olaya ilişkin taraflardan çarpıcı açıklamalar gelmişti. Programdaki geleceği merak edilen Yıldız Tilbe’ nin, mayıs ayında sona erecek olan O Ses Türkiye programının jüri koltuğunda oturmaya devam edeceğini açıkladığı belirtildi.

Konserinde Açıkladı

Jüri koltuğuna oturduğu ve dikkatleri üzerine çektiği O Ses Türkiye programında yaşadığı sorundan sonra programa devam etme kararı aldığı belirtildi. Kısa bir süre önce İzmir’ de verdiği bir konserde ‘O Ses Türkiye’ isimli programda jüri üyesi olacağını dile getirdiği ifade edildi.

Mayıs’a Kadar Konser Yok

Başarılı ve deneyimli sanatçı Yıldız Tilbe, yaşadığı tatsız olaya karşın O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda oturmaya devam etme kararı aldığını açıkladığı haberinde, bu sebep dolayısı ile yoğun tempoda olacağı ve o sebeple de Mayıs ayı sonuna kadar konserlerine ara vermek durumunda kalacağını belirtti.

Gökhan Özoğuz’ dan Açıklama

O Ses Türkiye çekimleri sırasında ‘ırkçılık’ tartışması yaşadığı Yıldız Tilbe’nin ırkçı olmadığı Gökhan Özoğuz tarafından belirtildi. Daha önce program yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı’ da söz konusu tartışmaya ilişkin önemli açıklamalarda bulunmuştu.

Yıldız Tilbe konser O Ses Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu