Öğrencisiyle seks yapan iki çocuk annesi öğretmen gözaltına alındı

ABD'de kadın öğretmenlerin, erkek öğrencileriyle seks yapma olayının ardı arkası kesilmiyor. California bir lisede İngilizce öğretmeni olarak görev yapan 2 çocuk annesi Samantha Ciotta, öğrencileriyle seks yaptığı için gözaltına alındı.

Öğrencisiyle seks yapan iki çocuk annesi öğretmen gözaltına alındı
Öğrencisiyle seks yapan iki çocuk annesi öğretmen gözaltına alındı Kerem Çelik
Bu içerik 2540 kez okundu.

Öğrenci-öğretmen arasında yaşanan seks olaylarıyla ilgili sık sık gündeme gelen ABD'de son vaka California'da yaşandı. California Beaumont Lisesi'nde öğtetmenlik yapan 32 yaşındaki evli ve 2 çocuk annesi Samantha Ciotta'nın, cinsel ilişkiye girdiği öğrencisinin anlattıklarının ardından ifşa olduğu bildirildi. Bu durumun ortaya çıkmasının ardından harekete geçen California polis departmanının, kadın öğretmeni gözaltına aldığı kaydedildi.

ÖĞRENCİLERİN YAŞLARI 14 İLA 16 ARASINDA DEĞİŞİYOR

California Beaumont Lisesinde görev yapmaya başladığı günden beri öğrencileriyle yakın ilişkiler kurduğu iddia edilen Samantha Ciotta’nın, farklı öğrencileriyle, ayrı zaman dilimlerinde seks yaptığı belirtildi. Ciotta'nın cinsel ilişki yaşadığı öğrencilerin yaş aralığının 14 ila 16 arasında değiştiği belirtildi.

ÖZEL DERS VERDİĞİ ÖĞRENCİSİYLE DE BİRLİKTELİK YAŞAMIŞ

Samantha Ciotta’nın 2015 yılında özel ders verdiği bir öğrencisiyle de önce yakınlaştığı ve aralarında oluşan yakınlığın öğrencisiyle farklı zamanlarda kendi evinde cinsel ilişkiye belirtildi.

ÖĞRENCİSİ GRUP SEKS YAPTIKLARINI SÖYLEDİ

Öğrencilerin konuşmaları üzerine ortaya çıkan olayın ardından soruşturma başlatan California Polis departmanı, yaptığı incelemeler sonucunda Ciotta'nın kendisini ifşa eden öğrencisi ile birçok kez buluştuğu ve seks yaptığı bilgisine ulaşıldı. Soruşturmanın ardından gözaltına alınan öğretmenle iligli açıklama yapan polis departmanı, Ciotta'nın seks yaptığı öğrencilerinden birisinin yaşadıklarını arkadaşlarına anlatması ve fotoğraf göndermesi sonucu olayın gün yüzüne çıktığı belirtti. Öteyandan, 14 yaşındaki öğrencinin, Ciotta ile, bir süredir birliktelik yaşadıklarını ve uzun zamandır üçlü grup halinde seks yaptıklarını söylediği de kaydedildi. 

Samantha Ciotta'nın sorgusunun devam ettiği belirtildi.

ABD California samantha ciotta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu