Mehmet Ali Erbil Vertigo nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, dün Kıbrıs'ta gerçekleşen güzellik yarışmasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Erbil'in vertigo hastalığı nedeniyle tedavi altına alındığı bildirildi.

Mehmet Ali Erbil Vertigo nedeniyle hastaneye kaldırıldı
Mehmet Ali Erbil Vertigo nedeniyle hastaneye kaldırıldı Kerem Çelik
Bu içerik 1001 kez okundu.

Show dünyasının ünlü simalarından Mehmet Ali Erbil Vertigo hastalığı nedeniyle tedavisi altına alındı. Ünlü sunucunun hastaneye kaldırıma haberinin yayılmasından sonra, sosyal medya üzerinden Erbil'e destek mesajları gönderildi. Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında son gelişmeler haberimizde.

Kıbrıs'ta gerçekleşen 'Miss Fashion TV 2017" Güzellik Yarışması'nda sunucu olarak sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil, rahatsızlanarak sahneden inmek zorunda kalmıştı. Vertigo hastalığı olduğu bilinen Erbil, "Dengemi kaybediyorum zor ayakta duruyorum" ifadelerini kullanarak salondaki kişilerden izin isteyerek sahneden ayrılmıştı. İşine kısa bir süre konukların arasında oturarak devam etmek zorunda kalan Mehmet Ali Erbil, daha sonra bir anda tansiyonunun yüksek değerlere ulaşmasıyla salondan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Ünlü şovmen, sağlık durumunu hakkında merak edilenleri Duymayan Kalmasın'la paylaştı:

"Klasik vertigo. Geçtiğimiz yıl tutuldum bu illete. 1 yıldır bir şey yapmıyordu. Geçtiğimiz gün tetikledi. 3-4 gün evden çıkamadım. Şimdi iyiyim. Birinci kim seçildi onu bile bilmiyorum. Allah korusun hamile kalır falan..."

VERTİGO HASTALIĞI HAKKINDA KISA BİLGİ

Vertigo, kişinin kendi ya da çevre hareketlerinin yanılsamasıdır. Ağırlıklı olarak baş dönmesi şikayetleri yaşatan Vertigo tam olarak bir hastalık değil, bir semptom olarak tanımlanır. Tansiyon değerlerinin aşağı ya da yukarı seviyelerde değişmesi sonucu oluşan yaşanan dönmesi, vertigo hastalığının belirtileri arasında yer almaz.

Vertigo semptomu, labirentit, iç kulak iltihabı, meniere hastalığı gibi durumların tetiklemesiyle ortaya baş dönmelerini içermektedir. Buna ek olarak korkunun tetiklediği baş dönmesi de eklenebilir.

Mehmet Ali Erbil vertigo sağlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor