İkiz Rus kardeşler zengin koca arıyor

İngiltere medyası, Rusya'nın Kazan kentinde yaşayan ikiz kız kardeşlerin koca arayışlarına sayfalarında geniş yer verdi. The Sun gazetesinin haberine göre Adel ve Alina isimli ikizler, çok zengin bir koca bularak aynı adamla evlenmek istiyor.

İkiz Rus kardeşler zengin koca arıyor
İkiz Rus kardeşler zengin koca arıyor Kerem Çelik
Bu içerik 2658 kez okundu.

Ada'nın yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, yaşları 22 olan Adel ve Alina Fakhteeva isimli kızları, "aşırı derecede zengin" bir koca evlenmek istediğini ve ikisinin de aynı adamın karısı olmayı kabul ettiğini kendi duyurdu.

Instagram üzerinden paylaştıkları fotoğraflarla fenomen olan Adel ve Alina aşıırı zengin bir koca aradıklarını açıkladı. Hayatlarını üniversite öğrencisi olarak sürdüren ve yaşadıkları şehir Kazan’da yaptıkları moda blog çekimleriyle ün salan ikizler her ay yaklaşık 10.000 ruble (615 TL) kazanç elde ediyor.

Kısa bir süre önce bir video paylaşan Adel ve Alina Fakhteeva, videoya "Bir koca arıyoruz fakat bu sıradan biri olmamalı. Aşırı derecede zengin ve açık fikirli biri olmalı. Sonuçta iki eşi olacak ve bu da çok sık karşılaşılan bir durum değil" notunu düştü. İkizlerin bu notunu okuyan yerel iş adamları ve siyasetçiler Adel ve Alina ile iletişim kurmaya başladı.

Rus medyasına göre; eski belediye başkanı Aleksandr Donskoy duruma el attı. Katıldığı bir seminerde konuşan Donskoy, "Forbes’un listesindeki en zengin Ruslar’a ulaştım ve onlara ikizlerin isteğini aktardım. Onlara yardım etmek güzel olur" ifadelerini kullandı.

rusya kazan Adel Alina kardeşler rus ikizler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu