ABD’de kan donduran kadın cinayetinin otopsi raporu açıklandı

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Batı Hollywood’da 2016 yılında öldürülen manken Iana Kasian’ın otopsi raporu açıklandı. Kan donduran cinayete ilişkin yapılan açıklamada, Kasian’ın kafa derisinin yüzüldüğü, sağ kulağının kesildiği ve bedenindeki bütün kanın boşaltıldığı belirtildi.

ABD’de kan donduran kadın cinayetinin otopsi raporu açıklandı
ABD’de kan donduran kadın cinayetinin otopsi raporu açıklandı Kerem Çelik
Bu içerik 1681 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl vahşice katledilen ve öldürüldüğünde 30 yaşında olan Ukraynalı manken Kasian'ın cansız bedeni 2 aylık bebeğinin yanında bulunmuştu. Vahşice işlenen cinayetle ilgili açıklanan son otopsi raporunda, Kasian’ın kafa derisinin soyulduğu, sağ kulağının kesildiği ve beninde bulunan hayati sıvısı kanın tamamen boşaltıldığı kaydedildi. Otopsi incelemelerinde genç kadının çenesinde de diş izleri tespit edildi.

Otopsi incelemeleri sonucu kan kaybı, Kasian’ın birinci ölüm sebebi olarak; başına sert bir elementle darbe indirilmesi de ikinci ölüm sebebi olarak tespit edildi.

KATİL İDAM CEZASINA ÇARPTIRILACAK

Kan donduran cinayetle ilgili suçlanan isim, Kasian’ın 36 yaşındaki sevgilisi ve dünyaya getirdiği bebeğin babası Blake Leibel. Kanadalı vatdandaşı olan bir emlak milyarderinin oğlu olan Leibel, film rejisörü ve çizgi roman yazarı. Leibel'in eserlerinden ‘Syndrome’ (Sendrom) ismini verdiği romanın da, boğaz kesip öldürdüğü kişilerin kanını boşaltarak seri cinayetler işleyen bir katilde bulunuyor. Hakkındaki suçlamaları reddeden Leibel, suçluluğu tespit edilmesi halinde idam cezasına çarptırılacak.

ABD cinayet Iana Kasian
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi