Oxford Üniversitesi Profesörü sokak köpekleri tarafından parçalandı

Oxford Üniversitesi'nden emekli olan ve ismi açıklanmayan bir Profesör, seyahat amaçlı gittiği Yunanistan'da sokak köpekleri tarafından yenerek faci şekilde yaşamını yitirdi.

Oxford Üniversitesi Profesörü sokak köpekleri tarafından parçalandı
Oxford Üniversitesi Profesörü sokak köpekleri tarafından parçalandı Kerem Çelik
Bu içerik 684 kez okundu.

İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Times'a göre; Yunanistan'da denetimi yapılmayan sokak köpekleri Oxford Üniversitesi'nden emekli olan bir Profesörü yiyerek öldürdüğü bilgisini okuyucularıyla paylaştı.

Yunanistan yetkililerce ismi konusunda bilgi verilmeyen 63 yaşındaki emekli Profesöre Perşembe gününde bu yana ulaşılamıyordu. Yunanistan'ın Maronya kentinde bir arkeolojik alanda gezdiği esnada saldırıya maruz kalan kadın Profesör, saldırı anında ailesini aryıp durumu bildirmişti.

Emekli Profesörün ailesinin çağrısının ardından dağlık bölgede tarayan ekipler, 3 günlük çalışmanın ardından Profesörden kalan parçalara ulaştı.

MANZARA ÇOK TRAJİKTİ

Yunan polis departmanı yetkilisi, "Karşılaştığımız manzara çok trajikti. Kadının bedeni paramparça olmuştu. Deneyimli adli tıpçılarımız bile gördükleri karşısında dehşete düştü." diye konuştu.

Köpekler tarafından yenen kadından geriye kalan parçaların yanında pasaportu ve üzerinde taşıdığı eşyalarının da bulunduğu bildirildi.

Oxford Üniversitesi profesör sokak köpeği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi