Dört öğrencisiyle seks yapan öğretmen gözaltına alındı

Amerika'da kadın öğretmenlerin erkek öğrencileriyle seks yapma skandalına bir yenisi daha eklendi. Dört öğrencisiyle seks yapan, birisi 18 yaşından küçük olduğu için tek davadan yargılanacak olan Jessie Lorene Goline (25) gözlatına alındı.

Dört öğrencisiyle seks yapan öğretmen gözaltına alındı
Dört öğrencisiyle seks yapan öğretmen gözaltına alındı Kerem Çelik
Bu içerik 2045 kez okundu.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Arkansas Eyaleti’nde eğitim veren Marked Tree Lisesi’nde sanat eğitimi dersleri öğretmeni olan Goline'nin 2016 yılında dört öğrencisiyle seks yaptığı ortaya çıkmış, bu öğrencilerden sadece birisinin 18 yaşından küçük olduğu için hakkında dava açılmıştı. 18 yaşından büyük öğrencilerin reşit sayılması ve kendi rızasıyla istediği her şeyi yapma özgürlüğü hakkı bulunması 25 yaşındaki öğretmeni suçlu göstermezken, 18 yaşının altında olan öğrencisiyle girdiği cinsel ilişki Goline'nin bir suçlamadan yargılanmasına yol açtı.

Eğitim verdiği öğrencilerle farklı zamanlarda seks yapan Goline'nin evli olduğu bildirildi. Lisede öğrenim gören öğrencilerden birini evine götürüp cinsel birliktelik yaşayan ve daha sonra yeniden liseye bırakan Goline'nin aynı gün içerisinde eğitim verdiği öğrencilerden birisiyle daha cinsel birliktelik yaşadığı öne sürülüyor. Tüm bunların yanı sıra 25 yaşındaki öğretmenin üzerinde yalnızca iç çamaşırı olan bir fotoğrafını öğrencisine gönderdiği belirtiyor.

Yaşananların okulda yayılması üzerine öğrencilerden birisinin velisi Goline hakkında şikâyette davası açtı. Polis ekipleri hakkında şikâyet öğretmen hakkında soruşturma başlattı. Marked Tree Lisesi müdürü, Goline'nin dört öğrencisiyle cinsel birliktelik yaşadığını kabul ettiğini belirtti.

Okul müdürünün bu ifadesinin ardından harekete geçen polis ekipleri, Goline'yi Çarşamba günü gözaltına aldı. 25 yaşındaki kadın hakkında açılan davanın 31 Ekim’de görüleceği bildirildi.

abd Arkansas Eyaleti Marked Tree
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi