Nevşehir Eczacı Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Astım ve KOAH Konusu Ele Alındı

Bugün yapılması planlanan Nevşehir Eczacı Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda astım hastalığı ve KOAH konusunda önemli çalışmalar yapılacağına dair bilgiler verildi.

Nevşehir Eczacı Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Astım ve KOAH Konusu Ele Alındı
Nevşehir Eczacı Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Astım ve KOAH Konusu Ele Alındı Orkun
Bu içerik 596 kez okundu.

 

Nevşehir’de 52. Bölge Eczacı Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı düzenlendi. Eczacı Odası Başkanlığı’na ait binada gerçekleşen toplantıda astım ve KOAH konusunda önemli mesajlar verildi.

SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI İLE BAŞLADI

Toplantıya Nevşehir Eczacı Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Yönetim Kurulu’na bağlı üyeler ile 52. Bölge Eczacıları katılım gösterdi. Toplantı, her zamanki gibi saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayarak Dörtkol’un konuşmaları ile ilerledi.

ASTIM VE KOAH KONUSUNDA DEĞİŞİKLİK

Nevşehir Eczacı Odası Başkanı Tansu Dörtkol, astım ve KOAH konusunda bir değişiklik yapılacağını ifade etti. İlgili değişiklikte artık hastaların takibinin eczacılar aracılığı ile yapılacağı belirtildi. Bu konu hakkında eczacıları bilgilendiren Dörtkol’un açıklamalarından sonra toplantı, faaliyet raporları ve mali raporların okunup değerlendirilmesi ile sürdü.

Yarın gerçekleşecek olan 52. Bölge Nevşehir Eczacı Odası Başkanlığı seçimlerinde yine Tansu Dörtkol’un seçileceği öngörülüyor.

Astım ve KOAH konusunda hastaların takibinin artık eczacılar tarafından yapılacağı konusu, toplantının gündem maddesi olurken, toplantıdan sonra katılımcılar yarınki seçimi beklemeye koyuldu.

nevşehir koah astım eczane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun