İngiltere'de Fenalaşan Genç Kız Hastanede Öldü: Aile Otopsi Sonucunda Şoke Oldu

İngiltere’de yaşanan bir olay akıllara durgunluk getirdi. Dünya çapında trikofaji olarak bilinen kişinin saçlarını yeme hastalığına sahip bir kız, hastanede can verdi.

İngiltere'de Fenalaşan Genç Kız Hastanede Öldü: Aile Otopsi Sonucunda Şoke Oldu
İngiltere'de Fenalaşan Genç Kız Hastanede Öldü: Aile Otopsi Sonucunda Şoke Oldu Orkun
Bu içerik 1293 kez okundu.

 

İngiltere’de trikofaji (saç yeme) hastalığına sahip bir genç kız hayatını kaybetti. Fenalaşan genç kız, hastaneye kaldırıldı. Doktorlar tarafından yapılan bütün müdahalelere rağmen genç kız hayatını kaybetti.

OKULDA FENALAŞTI

Birleşik Krallık’ın Lincolnshire kontluğuna bağlı olan Skegness köyünde meydana gelen olay herkesi şaşırttı. Saç yeme hastalığına kapılan fakat bunu kimseye söylemeyen 16 yaşındaki genç kız Jasmine Beever, her zamanki gibi eğitim görmek amacıyla okuluna gitti. Her şey yolundayken, durup dururken fenalaşan genç kızı öğretmeni farketti. Öğretmen, kızın yorgun olduğunu düşünerek istirahat etmesi amacıyla evine gönderdi. Okuldan evine gönderilen genç kızın vücudunda zaman geçtikçe kırmızı lekeler ortaya çıkmaya başladı.

DOKTOR MÜDAHALESİ FAYDA ETMEDİ

Apar topar hastaneye kaldırılan genç kıza doktorlar hemen müdahale etti. Yapılan bütün müdahalelere rağmen 16 yaşındaki genç kız hayatını kaybetti.

AİLE ŞOKE OLDU

Ailesi, genç kızın ölüm sebebine anlam veremeyince otopsi raporunu beklemek zorunda kaldı. Gelen otopsi raporu aileyi şoke etti. Genç kızın karınzarı iltihabına maruz kaldığı ortaya çıktı. Doktorlar tarafından yapılan açıklamada ölen kızın midesinden çok sayıda saç çıktığı belirtildi.

ingiltere saç yeme hastalığı trikofaji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun