Fenerbahçe'den Kısa Ama 'Kocaman' Açıklama: "Cehennem Donana Dek!"

Fenerbahçe Spor Kulübü, bir süredir medyada yer alan Aykut Kocaman ile ilgili haberlere ışık tutmak ve taraftarlarını bilgilendirmek amacıyla bir bildiri yayımladı. Yayımlanan bildiride “Cehennem donana dek Aykut Kocaman” denildi.

Fenerbahçe'den Kısa Ama 'Kocaman' Açıklama:
Fenerbahçe'den Kısa Ama 'Kocaman' Açıklama: Orkun
Bu içerik 337 kez okundu.

 

Sarı lacivertli ekip, Süper Lig’de istenen performansı gösteremediği neticesinden dolayı teknik direktör Aykut Kocaman hakkında basında çıkan haberlere yönelik olarak cevap niteliği taşıyan bir bildiri yayımladı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada Aykut Kocaman’ın kulüpten ayrılmayacağı kesin ve net bir dille belirtildi.

HABERLER ASILSIZ

Açıklamanın başında Alanya ile Beşiktaş maçlarının baz olarak alındığı ve Aykut Kocaman’ın bu maçlarda istenilen başarıyı elde edemediğinden ötürü kulüp tarafından geleceğinin konuşulduğuna yönelik haberlerin yanlış bilgiler olduğu şöyle aktarıldı “Alanya ve Beşiktaş maçlarının kader maçları olarak nitelendirildiği ve hocamız Sayın Aykut Kocaman’ın geleceğinin masaya yatırılacağı iddia edilen haber, en hafif tabirle terbiyesizlik ve ahlaksızlıktır.”

"CEHENNEM DONANA DEK"

Basında yer alan bu minvaldeki haberlere itibar edilmemesi gerektiğini ifade eden açıklamanın devamında “Bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini, uygun tabirle “Cehennem donana dek Aykut Kocaman” düşüncesiyle yolumuza devam ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.” denildi.

 

aykut kocaman fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun