Zuhal Topal'ın Damat Adayına Fuhuş Operasyonu Kapsamında Gözaltı

Adana’da yapılan fuhuş operasyonu kapsamında gözaltına alınanlar arasında Zuhal Topal’ın evlilik programında yer alan Birkan K.’nın olması gündeme oturdu. Olay ile ilgili olarak Topal’dan açıklama geldi.

Zuhal Topal'ın Damat Adayına Fuhuş Operasyonu Kapsamında Gözaltı
Zuhal Topal'ın Damat Adayına Fuhuş Operasyonu Kapsamında Gözaltı Orkun
Bu içerik 430 kez okundu.

 

Adana’da gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında ‘escort sitesi’ kurmak ve ‘yer temin etmek’ suçlarından 2’si kadın olmak üzere toplam 20 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.,

"MUHATAP YAPIMCIDIR"

Gözaltına alınan isimler arasında Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında yer alan Birkan K.’nın olması herkesi şok etti. Zuhal Topal konuyla ilgili olarak “Ben sadece sunuculuk yaptım. Muhatap yapımcıdır” şeklinde konuştu.

Zuhal Topal’ın resmi Instagram sayfasından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezon sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan " Zuhal Topal'la" programının locasında yer alan isimlerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başladı. Daha önce de altını çizerek belirttiğim gibi programın yapımcısı ben,benim eşim ya da ailemden biri değildir. Dolayısıyla çıkan haberlerin muhatabı yapım şirketidir. Şahsımla ilgili olmadıkça; programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin , benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim.”

 

zuhal topal birkan k adana fuhuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun