BİM'den İran Hamlesi: Bir Ay İçerisinde Sonuçlanacak

BİM’in İran’da faaliyet göstermesi konusu gündeme geldi. Konuyla ilgili olarak BİM’in İcra Kurulu Üyesi Aykaç, açıklama yaparak çalışmaların bir ay içerisinde sonuçlanacağını tahmin ettiklerini ifade etti.

BİM'den İran Hamlesi: Bir Ay İçerisinde Sonuçlanacak
BİM'den İran Hamlesi: Bir Ay İçerisinde Sonuçlanacak Orkun
Bu içerik 872 kez okundu.

 

İran’a yatırım yapması söz konusu olan BİM’in bu konu hakkında bir icra kurulunu yetkilendirdiği biliniyordu. BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç, konu ile ilgili olarak açıklama yaparak sonuçların bir ay içerisinde tamamlanacağını tahmin ettiklerini belirtti.

"ARDINDAN YATIRIM KONUSUNDAKİ KARARIMIZI VERECEĞİZ"

Gıda Perakendecileri Derneği kapsamında yapılan toplantıdan sonra yaptığı değerlendirmede konuşan Aykaç “Çalışmalarımızın bir ay sonra tamamlanmasını bekliyoruz. Ardından yatırım konusundaki kararımızı vereceğiz” şeklinde konuştu.

FAS VE MISIR DA DÜŞÜNÜLÜYOR

BİM’in İran’a yapacağı mağazacılık konusundaki yatırımın ilerleyen günlerde netlik kazanılacağı düşünülürken bu yatırımların sadece İran ile sınırlı kalmayacağı ön görülüyor. Konu hakkında alınan duyumlara göre BİM, ilerleyen dönemlerde Fas ve Mısır’da da birkaç girişim gösterecek.

Türkiye’nin ucuz perakende satış konusunda önemli bir markası olan BİM’in yurtdışına açılacak olması şirketin mevcut vizyonunu ve kapasitesini nasıl etkileyecek bunların hepsi, ilerleyen günlerde yapılacak resmi açıklamadan sonra belli olacak.

bim galip aykaç iran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun