Eda Taşpınar Instagram'da Başkasının Fotoğrafını Kendiymiş Gibi Paylaşıyor

Ünlü manken Eda Taşpınar’ın Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafın başkasına ait olduğu ortaya çıkınca sosyal medya yıkıldı. Taşpınar’ın ikinci bir çalıntı fotoğrafı daha ortaya çıktı!

Eda Taşpınar Instagram'da Başkasının Fotoğrafını Kendiymiş Gibi Paylaşıyor
Eda Taşpınar Instagram'da Başkasının Fotoğrafını Kendiymiş Gibi Paylaşıyor Orkun
Bu içerik 385 kez okundu.

 

Manken Eda Taşpınar’ın Instagram’da kendiymiş gibi paylaştığı bir fotoğraf sosyal medyada alay konusu olmuştu. ‘ravaray’ isimli bir instagram ünlüsünün Hawaii adalarında çektirdiği bir fotoğrafı kendi profilinde kendisiymiş gibi, hatta Yunanistan’ın Mikanos adasında çekilmiş gibi paylaşan Eda Taşpınar’ın bu fotoğrafının çalıntı olduğu ortaya çıktı.

Daha önce de “Gece denize girmeden yaz bitmez” yorumu ile paylaştığı fotoğafın da başkasına ait olduğu ortaya çıkan Eda Taşpınar’ın bu ikinci çalıntı fotoğraf vakası oldu.

Ünlü mankenden konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmazken sosyal medyada bu konu konuşulmaya devam ediyor. Denizin altında çekilmiş fotoğrafın başkasına ait olmasının ortaya çıkmasından sonra kullanıcılar fotoğrafı detaylı incelediğinde Taşpınar tarafından paylaşılan fotoğrafta çeşitli Photoshop düzenlemeleri bulunduğunu da belirledi.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Twitter’da konu hakkındaki bazı yorumlar şöyle:

“eda taşpınar'a şu hayatta ne yetmedi de gitti milletin fotosunu çalıp kullandı acaba ya... instagram milleti delirtti resmen”

“Önce Aleyna Tilki şimdi Eda Taşpınar, rezillikte yeni bi' çağ başlattınız tebrikler”

“Hayat bazen Eda Taşpınar'ın fotoğrafını çalıp koyanlara inat daha da sert vuruyor rüzgarı suratına. Meğer o da çalıyormuş bazen”

 

eda taşpınar instagram çalıntı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun