Burcu Başoğlu'nun Eşi Konuştu: "Yıkıldım. O kadın Olga falan değil. Burcu'nun ta Kendisi! "

Bir süredir magazin gündeminde yer alan Murat Başoğlu ile Burcu Başoğlu arasındaki ilişkiye yönelik yeni iddialar ortaya atıldı. Yeğen Başoğlu’nun kocası tarafından yapılan flaş açıklamada “Görüntülere bakar bakmaz teknedeki kadının karım olduğunu anladım. Yıkıldım.” dedi.

Burcu Başoğlu'nun Eşi Konuştu:
Burcu Başoğlu'nun Eşi Konuştu: Orkun
Bu içerik 467 kez okundu.

 

Yeğeni ile aşk yaşadığı iddiası ile gündeme gelen Murat Başoğlu olayında yeni bir gelişme yaşandı. Burcu Başoğlu’nun kocası Selçuk Kabadayı tarafından yapılan açıklamada, teknedeki fotoğrafların haberlere düşer düşmez kendisinde şok etkisi yarattığını söyleyerek teknedeki kadının karısı olduğunu hemen anladığını ifade etti. Kabadayı “Teknedeki kadın karım” diyerek olayı özetledi.

Yaşanan skandal ile ilgili konuşan Murat Başoğlu, verdiği ifadede, teknedeki kadının yeğeni olduğu iddiasını reddederek “Kadının adı Olga'ydı. Plajda ayaküstü tanışıp seviştik” şeklinde konuşmuştu.

"AHLAKSIZ VE REZİLLER"

Başoğlu’nun eşi ise konu hakkında savcılığa “Görüntülere bakar bakmaz teknedeki kadının karım olduğunu anladım. Yıkıldım. O kadın, Olga falan değil. Burcu'nun ta kendisi! Ahlaksız ve reziller” şeklinde ifade vererek görüntülerde iddia edilen şahsın Burcu Başoğlu olduğunu doğruladı.

1 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ

Konu hakkında açılan davada, Burcu Başoğlu’na ve Murat Başoğlu’na “Alenen cinsel ilişkiye girmek” ile birlikte “teşhircilik” suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis istendiği belirtildi.

 

burcu başoğlu murat başoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun