Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz Milletimizin Tamamının Gönlünü Fethetmektir"

ATO Congresium’da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk milletinin tamamının gönlünü fethetmek istediklerini ifade ederek “Yeteri kadar gayret gösterirsek, ülkemizde desteğini alamayacağımız hiçbir vatandaşımızın ben bulunmadığına inanıyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Orkun
Bu içerik 258 kez okundu.

 

Siyaset gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin kaderinin belirleneceği seçimlere yönelik konuştu. Erdoğan, konuşmasında  SİHA ile ilgili konulara da değindi.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da gerçekleştirilen Belediye Başkanları Toplantısı’na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buradaki konuşmalarında belediye başkanları ile görüşme gerçekleştirdi. Toplamda 884 belediye başkanının katıldığı toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, hedef olarak yerel seçimlerden ziyade 2019’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri olduğunu ifade ederek, heykel konusuna da değindi.

"HEYKEL DEĞİL HİZMETE YÖNELİK ESERLER YAPSINLAR"

Heykelinin yapılmasını istemediğinin altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan “Ben heykelimin yapılmasını istemiyorum, heykel değil hizmete yönelik eserler yapsınlar” şeklinde konuştu.

Açıklamalarının devamında belediyecilik ile ilgili konulara değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni projeler ve yeni ekipler oluşturulması gerektiğini ifade ederek “Belediyecilikten Türkiye'nin yönetimine giden yolun doğru bir yol olduğunu sayısız tecrübe ile gördük. Millete hizmet etmenin sadece yol yapmak değil gönülleri de yapmaktan geçtiğini yaşayarak gördük” dedi.

Halka hizmet konusunda mücadele edilmesi gerektiğini belirten Cumhurbaşkanı, “Hizmet yarışında en geride de kalsak mücadeleye devam etmek gerekiyor. Bu yolda küsmek, darılmak hele hele mücadeleye zarar verecek davranışlar içine girmek yakışmaz.” dedi.

SİHA KONUSU

SİHA konusuna değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan “Terörle mücadele operasyonlarında ülkemize çok büyük imkanlar sağlayan silahlı insansız hava araçlarına yönelik iddialar, bu çarpıklığın en son örneğidir. Terörle mücadele ederken sivillerin zarar görmemesine yönelik hassasiyetimizi herkes gıpta ile takip eder ve takdirlerini belirtirken, birilerinin suyu bulandırmak için uğraşması ibretlik bir hadisedir” şeklinde konuşmasına devam etti.

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan siha heykel halk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun