İnternetteki Mutlu Sonlu Masaj İlanına Kanan Mahkum Dolandırıldı

İşlediği bir suç yüzünden Erzurum Açık Cezaevi’nde hapis cezası çeken bir kişi, çarşı izninde masaj salonuna gittikten sonra başına gelmeyen kalmadı. Mahkum, başına gelen olay yüzünden şikayetçi olacağını belirtti.

İnternetteki Mutlu Sonlu Masaj İlanına Kanan Mahkum Dolandırıldı
İnternetteki Mutlu Sonlu Masaj İlanına Kanan Mahkum Dolandırıldı Orkun
Bu içerik 416 kez okundu.

 

Erzurum’da yaşanan trajikomik bir olay herkesi şaşırttı. Şehirde bulunan açık cezaevinde, işlediği bir suç yüzünden hüküm giyen M.Y. isimli bir vatandaş, çarşı iznine çıkmak istedi. İzin sırasında başına beklenmedik bir olay gelen M.Y. masaj yaptırmak isterken dolandırıldığını ifade etti.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BULDU

Çarşı iznine çıkan M.Y, internet üzerinde dikkatini çeken ‘mutlu sonra biten masaj’ ilanındaki telefon numarasını arayarak, ilgili kişi ile iletişime geçti. Daha sonrasında telefonun diğer ucunda masaj hizmeti vereceğini iddia eden kişi, M.Y.’den 200 lira para istedi. Ücretin ATM üzerinden karşı tarafın hesabına yatırılmasını isteyen sözde masöz, para yatırma işlemi gerçekleşmediği sürece hiçbir şekilde görüşme yapmayacağını belirtti. Bu durum üzerine para çekme ve yatırma makinesine giden M.Y. vakit kaybetmeden karşı tarafa 200 lira para gönderdi. Daha sonra para yatırdığı kişiye ulaşamayan M.Y. kandırıldığını fark etti.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Yaşadığı şok ile birlikte bölgede bulunan Polis merkezine giden M.Y., durumu anlatarak şikayetçi olduğunu ifade etti. Polis, M.Y.’nin ifadesini alarak konu ile ilgili soruşturma başlattı.

 

mahkum erzurum masaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun