Seyir Esnasında Okey Oynayan Taksi Şoförü Kazaya Davetiye Çıkarıyor

İstanbul’da bir taksi yolculuğu esnasında kaydedilen görüntüler herkesi şoke etti. Müşteri tarafından videoya çekilen görüntülerde taksi şoförünün cep telefonundan seyir sırasında okey oynadığı açıkça görülüyor.

Seyir Esnasında Okey Oynayan Taksi Şoförü Kazaya Davetiye Çıkarıyor
Seyir Esnasında Okey Oynayan Taksi Şoförü Kazaya Davetiye Çıkarıyor Orkun
Bu içerik 319 kez okundu.

 

İstanbul Bağcılar’da bir taksi, müşteri taşıdığı esnada cep telefonu üzerinden okey oynadı. Görüntüler takside bulunan bir müşteri tarafından videoya kaydedildi. Taksinin hızının yüksek olması ve aynı anda cep telefonundan okey oynaması, taksi şoförünün kendi canını tehlikeye attığı gibi müşterilerin ve trafikte bulunan diğer araçların da canını tehlikeye atmış oldu.

Sosyal medyada hızla yayılan görüntülere tepki çığ gibi büyümeye devam ediyor. Taksi şoförü hakkında henüz herhangi bir bilgi paylaşılmazken olayın şikayet boyutuna ulaşması bekleniyor. İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehirde özellikle taksi şoförünün bu şekilde davranmış olması herkesin can güvenliğini tehlikeye attı.

BENZER BİR OLAY GEÇTİĞİMİZ GÜN DE YAŞANMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde de bir şehirlerarası otobüs firmasında yolculuk esnasında cep telefonu üzerinden ‘Facetime’ ile görüntülü konuşma gerçekleştiren bir şoförün videosu da sosyal medyada yayılmış ve oldukça tepki almıştı.

taksi taksi şoförü okey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun