Ahu Tuğba Kasırga Altında Olan Miami'deki Kızı Anjelik'ten Haber Alamıyor

Türk sinemasının gözde oyuncularından Ahu Tuğba Miami’deki kızı Anjelik ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Tuğba, kızına ulaşamadığını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Ahu Tuğba Kasırga Altında Olan Miami'deki Kızı Anjelik'ten Haber Alamıyor
Ahu Tuğba Kasırga Altında Olan Miami'deki Kızı Anjelik'ten Haber Alamıyor Orkun
Bu içerik 677 kez okundu.

 

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba, Miami’de bulunan kızı Anjelik’den herhangi bir şekilde haber alamadığını anlattı.

Geçtiğimiz günlerde Karayipler’i etkisi altına alan Irma Kasırgası yavaş yavaş Miami’yi de kapsamaya başlıyor. Bölgedeki emniyet güçleri tarafından gerekli uyarıların yapıldığı belirtilen Miami’de halk telaş içerisinde kasırgadan korunmak için bölge yetkilileri tarafından belirlenen spor salonlarına yerleşmeye başladı.

"SU BİLE BULAMAMIŞ"

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba, Beyaz TV’de ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz isimli bir magazin programına katılarak kızı ile ilgili şok bir bilgi verdi. Tuğba, kızı Anjelik’in Miami’de bulunduğunu ve kendisinden hiçbir şekilde haber alamadığını belirterek yetkililerden yardım etmelerini istedi. Açıklamalarına devam eden Ahu Tuğba “Hiç haber alamıyoruz. Son konuşmalarımızda; bana 'anne Kur'an'da şunları okudum' dedi. Anjelik bana korkma anne diyordu ama nasıl korkmayayım. Orada bir yığın evladımız var. Hiçbir şey alamamış. Su bile bulamamış. Bu kadar da saf bir kız.” dedi.

ahu tuğba anjelik miami ırma kasırgası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun