Rockabye ile Tanınan Cizreli Mehmet Anne Marie ile Aynı Sahneyi Paylaştı

Anne Marie ile bir cep telefonu uygulaması ile düet yapan Cizreli Mehmet olarak bilinen Mehmet Ali Şulan, geçtiğimiz gün Anne Marie ile aynı sahneye çıkarak Rockabye isimli şarkıyı söyledi.

Rockabye ile Tanınan Cizreli Mehmet Anne Marie ile Aynı Sahneyi Paylaştı
Rockabye ile Tanınan Cizreli Mehmet Anne Marie ile Aynı Sahneyi Paylaştı Orkun
Bu içerik 413 kez okundu.

 

Cizreli Mehmet olarak sosyal medyada Anne Marie ile yaptıkları düet ile tanınan Mehmet Ali Şulan, geçtiğimiz gün ünlü şarkıcı Marie ile aynı sahneyi paylaşarak Rockabye isimli şarkıyı seslendirdi. Hürriyet gazetesi’ne konuşan Şulan, hissettiği duygular ile ilgili olarak “Çok karışık duygular içeriyorum gerçekten. Bir yandan sevinç bir yandan hüzün.” dedi.

Neden hüzünlü olduğu konusunda da konuşan Şulan “Hüzün işte... Birlikte sahneye çıkmak, yan yana düet yapmak yani bilmiyorum biraz tuhaf geldi bana, yani imkansız gibi bir şeydi.” dedi.

Yaşadığı hisleri anlatan Cizreli Mehmet şöyle konuştu:

"ÇOK GÜZEL GEÇTİ"

“Çok güzel geçti. Aslında biraz mucize oldu benim İstanbul’a gelmem, sahneye çıkmam. Kendisi bana mesaj atmış, ben iki gündür girmiyordum internete, bilmiyordum. Birkaç arkadaşım söyledi bana mesaj geldiğini, onlar yönlendirdiler. Ben öyle gördüm, yoksa bilmiyordum. Uçak bileti de yoktu yedeklerden bindim.Gidemiyordum. Bekledim, bekledim ve şans biraz benden yanaydı heralde. Birinci koltuğa bindim, uçağa binemezken birinci koltuğa bindim”

Sahneye nasıl çağrıldığını anlatan Mehmet ““Cizreli Mehmet” diye çağırdı. Ben çok sevindim, sonuçta oralar benim doğduğum büyüdüğüm memleketim. O toprakların çocuğuyum ben. Benden önce gelmesi çok güzel, çok mutluluk verici bir şey. Hep böyle ters lanse ettiler bizi. Doğu tarafı biraz dışlanmış gibi. İnşallah bundan sonra güzel şeyler olur. Bizim taraflarda olaylar yüzünden, birtakım şeyler yüzünden biraz geride kalmış diyebiliriz ama inşallah bundan sonra daha öne çıkarız. Belki bir örnek olur. Çok güzel olur bizim için.” dedi.

cizreli mehmet rockabye anne marie
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun