Ece Gürsel'den Olay Açıklamalar: "Bilerek Soyundum, Frikik Verdim..."

Ece Gürsel’in bir dönem medyada yankı uyandıran çıplak pozlarına ilişkin açıklama yapıldı. İlgili pozlar hakkında konuşan Gürsel “Çıplaklık işimizin gerektirdiği bir şey. Para için soyundum” dedi.

Ece Gürsel'den Olay Açıklamalar:
Ece Gürsel'den Olay Açıklamalar: Orkun
Bu içerik 690 kez okundu.

 

Bir dönem medyada çok yer alan ve Hıncal Uluç ile birlikte ekranlarda boy gösteren Ece Gürsel, Posta Gazetesi’ne röportaj verdi. Ece Gürsel, bir dönem medyada yer alan çıplak pozları ile ilgili olarka “Para kazanmak için soyundum. Çıplaklık işimizin gerektirdiği bir şey. Bilerek isteyerek, gündemde kalmak için soyundum da firikik de verdim. Ama doğru ama yanlış, Ece Gürsel markasını yarattım” dedi.

Ece Gürsel’in açıklamaları şöyle:

Mankenden şarkıcı olunmaz konusunda açıklama yapan Gürsel “Hep canlı performans sergiledim. En iyi şarkıcılar bile beni gördü, "Ece gerçekten şarkı söylüyor" dediler. Dahası üç yıldır kapalı gişe oynayan 'Hangisi Karısı' tiyatro oyununda sahne alıyorum. Her ikisinin de eğitimini aldım. Önyargılar hep vardır. Ama bu piyasada çok akrep var, engelleniyorum.” dedi.

"HEP MANKEN OLMAYI İSTİYORDUM"

Eğitim durumundan da bahseden Gürsel “Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. Hep manken olmayı istiyordum. 2000'de Türkiye Güzeli seçildim, Antalya'ya döndüm, fakülteye devam ettim. 2002'de mezun olunca İstanbul'a geldim. Bir yıl sonra 2003'te Best Model seçildim.” dedi.

Bilerek frikik verdiğini belirten Gürsel “Dekolte giymek, firikik vermek zorundaydık iş alabilmek için. Hepsi planlıydı. Deniz Akkaya'sından, bilmem kime kadar herkes soyunuyordu. Para oradaydı. Ne diyecektim, "Yok ben üniversite mezunuyum, soyunmam mı?" Para kazanmak için soyundum.” dedi.

 

ece gürsel manken
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun