Kılıçdaroğlu'ndan Zafer Çağlayan Açıklaması: "İçime Sindiremiyorum"

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, CHP’ye yeni üye katılım toplantısında açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu Zafer Çağlayan konusu ile ilgili de konuştu.

Kılıçdaroğlu'ndan Zafer Çağlayan Açıklaması:
Kılıçdaroğlu'ndan Zafer Çağlayan Açıklaması: Orkun
Bu içerik 298 kez okundu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisine yeni üye katılımları ile ilgili olarak “Farklı kimliklerden, farklı inançların bir araya gelmesi bizim güzelliğimizi, ulusumuza ve bayrağımıza bağlılığımızı gösteriyor. Bu cennet ülkede hep birlikte bir arada yaşamak istiyoruz. Huzur içinde, kavga etmeden, ağır sözler söylemeden bir arada yaşamak istiyoruz. Türkiye yüz yıllık süreçte olgunluk dönemine girmek zorunda. Siyasetteki gerilimlerin, kavgaların Türkiye'yi nereye taşıdığını hep birlikte gördük. Bu kavgalar sonucunda idam sehpaları kuruldu, gencecik insanlar asıldı. Bu dönemleri tarihin tozlu sayfalarına terk etmek zorundayız. Bir arada yaşayalım derken, devleti yönetenlerin her kuruşun hesabını vermesi lazım. Benim ödediğim verginin her kuruşunun hesabını bu devleti yönetenlerin vermesi lazım” dedi.

ZAFER ÇAĞLAYAN KONUSU

Açıklamalarında Zafer Çağlayan’a yönelik olarak ABD’de açılan davaya ilişkin de konuşan Kılıçdaroğlu “Bakanlık yapmış birisinin Amerika'da yolsuzluk davasında yargılanmasını ben içime sindiremiyorum” dedi.

kemal kılıçdaroğlu zafer çağlayan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun