Başbakan Yıldırım'dan Söğüt'te Birlik Beraberlik Mesajları

Başbakan Binali Yıldırım, Söğüt Belediyesi tarafından düzenlenen 736. Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nde konuştu. Yıldırım “Birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi hedef alan, fitne peşinde olanlara bu millet asla fırsat vermeyecektir” dedi.

Başbakan Yıldırım'dan Söğüt'te Birlik Beraberlik Mesajları
Başbakan Yıldırım'dan Söğüt'te Birlik Beraberlik Mesajları Orkun
Bu içerik 285 kez okundu.

 

Söğüt Belediyesi tarafından düzenlenen 736. Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri’ne katılan  Başbakan Binali Yıldırım burada bir konuşma gerçekleştirdi.

Başbakan Yıldırım, konuşmasına şöyle başladı:

“Hayme Ana, Şeyh Edebali, Ertuğrul Gazi'nin taşıdığı ruhtan beslenemeyenler o gece bu aziz milletin istiklaline kastettiler. Hatırlayın, 15 Temmuz'da asker kılığına girmiş FETÖ teröristleri karşısında Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan dik durdu. Hükümeti, 80 milyon vatandaşıyla alçaklara geçit vermedik. Demokrasiye, Cumhuriyet'e sahip çıkan bu büyük millet Türk milletidir. Bu milletin bir ferdi olmaktan gurur, onur duyuyorum”

SÖĞÜT RUHU 15 TEMMUZ'DA TEKRAR DİRİLMİŞTİR

Genç kuşakların şehitlerine emanetlerine sahip çıktığını ifade eden Yıldırım “Söğüt ruhu 15 Temmuz'da tekrar dirilmiştir, yeniden diriliş, yeniden yükselişin miladıdır 15 Temmuz. İhanet odaklarının saldıkları zehri devletin damarlarından temizleyen Türkiye artık yeni hedeflere, ufuklara yelken açmıştır. Ekonomide, hukukta, demokraside kendine büyük hedefler koyan ülkemizi hiç ama hiçbir güç asla durduramayacaktır. Birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi hedef alan, fitne peşinde olanlara bu millet asla fırsat vermeyecektir.” dedi.

binali yıldırım söğüt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun