Bakan Müjdeyi Verdi: Bağımlılıkla Mücadelede Yeni Bir Dönem Başlıyor

Bağımlılıkla mücadele konusunda yeni adımlar atıldığını ifade eden Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ “Uyuşturucu, alkol ve internet bağımlılığı ile mücadele için Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurulu oluşturuyoruz” dedi.

Bakan Müjdeyi Verdi: Bağımlılıkla Mücadelede Yeni Bir Dönem Başlıyor
Bakan Müjdeyi Verdi: Bağımlılıkla Mücadelede Yeni Bir Dönem Başlıyor Orkun
Bu içerik 240 kez okundu.

 

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, bağımlılıkla mücadele konusunda yeni uygulamalar yapılacağını belirterek “Uyuşturucuyla mücadele yüksek kurulunu, Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurulu şeklinde geliştireceğiz. Sigara mücadelesini internet ve Oyun bağımlılığı ile mücadeleyi de buna katacağız. Özellikle sigaranın alakası var bu meseleyle. Sigara da bir bağımlılık ve uyuşturucu kullananları yüzde 90'ından fazlası daha önce ya da o anda sigara içicilerdir” dedi.

AKŞENER’İN PARTİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Açıklamalarında Meral Akşener’in kuracağı parti ile ilgili konuya da değinen Akdağ “"Oy açısından bir tek tuğla bile koparamazlar. Türkiye, böyle toplum mühendisliğiyle, tepeden inme birçok partinin kuruşlmasına tanık oldu. Bir kursunlar da görelim. Ballandıra ballandıra anlatıyorlar, er meydanına çıksınlar görelim bakalım neymiş. MHP’yi de önemli ölçüde etkileyeceğini düşünmüyroum, benzerlerinde gördük. Toplum mühendisliği ve arkasında bir takım güçlerin olduğu; dolaylı olarak bir FETÖ desteğinin olduğu bir parti. Bu tutmaz, milletin vicdanında bu partinin önemli bir oy oranına sahip olacağıını hiç düşünmüyorum” dedi.

 

recep akdağ bağımlılıkla mücadele meral akşener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun