Poyrazoğlu ilk Kez Açıkladı: Bülent Kayabaş'ın Ses Telleri Yakıldı!

Ünlü sanatçı Ali Poyrazoğlu, katıldığı bir televizyon programında geçtiğimiz dönemlerde kansere yenik düşerek hayatını kaybeden Bülent Kayabaş hakkında yeni bir iddia ortaya atarak Kayabaş’ın ses tellerinin yakıldığını belirtti.

Poyrazoğlu ilk Kez Açıkladı: Bülent Kayabaş'ın Ses Telleri Yakıldı!
Poyrazoğlu ilk Kez Açıkladı: Bülent Kayabaş'ın Ses Telleri Yakıldı! Orkun
Bu içerik 455 kez okundu.

 

Tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Doğa Rutkay’ın sunucu olarak yer aldığı bir programa katılarak burada gündeme dair açıklamalarda bulundu. Konu Bülent Kayabaş’tan açılınca, daha önce konuşulmamış birçok konuya açıklık getiren Poyrazoğlu, Kayabaş ile 38 yıldır dost olduğunun da altını çizdi.

"CESUR BİR TAVIR TAKINDI"

Kemoterapi gördüğü dönemlerden de bahseden Poyrazoğlu “Hastalığa karşı çok cesur bir tavır takındı. Sabah kemoterapi tedavisi oluyor, akşam da oyun oynuyordu” dedi.

Kemoterapi görmesinden ötürü ses tellerinin yakıldığını ifade eden Poyrazoğlu şöyle devam etti:

“"Çok az insan bildi ağır bir kansere yakalandığını. Ona rağmen direndi. Bir aktörün başına gelebilecek en kötü şey oldu. Kanser ciğerine sıçramıştı. Radyoterapiden dolayı ses tellerini yaktılar, sesini kaybetti.”

Bülent Kayabaş’ın Bodrum’da tatil yaptığı dönemde sürekli olarak “Sesim geri gelecek” dediğini belirten Poyrazoğlu “sanki denizden yürüyüp gelecek. Nur içinde yatsın” ifadelerini kullandı.

ali poyrazoğlu bülent kayabaş ses telleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun