İş Başvurusu İçin Gitti, Tecavüze Yeltenen Adamın Cinsel Organını Kesti

Hindistan’da meydana gelen bir olay akıllara durgunluk getirdi. 20 yaşındaki bir genç kız, bir adam tarafından tecavüz girişiminde bulunmasından sonra adamın cinsel organını kesti.

İş Başvurusu İçin Gitti, Tecavüze Yeltenen Adamın Cinsel Organını Kesti
İş Başvurusu İçin Gitti, Tecavüze Yeltenen Adamın Cinsel Organını Kesti Orkun
Bu içerik 311 kez okundu.

 

Hindistan’ın Maharaştra eyaletinin Mumbai kentinde meydana gelen olay herkesi şoke etti. 20 yaşındaki genç kız, iş başvurusunda bulunmak için bir dükkana gittiğinde, iş yeri sahibi tarafından tecavüze uğrayacağını anlayınca, adamın kulağını ısırarak bıçakla saldırgan adamın cinsel organını kesti.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE BENZER BİR OLAY YAŞANMIŞTI

Hindistan’da tecavüz vakaları sürekli gündeme geliyor. Geçtiğimiz dönemlerde de gündeme gelen bir vakada ise 2002 senesinde iki kadına tecavüz eden Gurmeet Ram Rahim S. isimli bir guru, 20 yıllık hapis cezasına çarptırılmıştı. Aynı kişinn daha önce de aldığı 10 senelik hapis cezasının aynı anda gerçekleşeceği belirtilmişti. Bölgede yaygın olan dini bir tarikatın lideri olan sanığı savunan binlerce kişi sokaklara dökülerek kararı protesto etmişti. Bu protestolarla polisler çatışında ortaya büyük bir facia çıkmıştı. Çıkan çatışmalar sonucunda 38 kişi ölmüş, yaklaşık 200 kişi ise yaralanmıştı.

 

hindistan tecavüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun