Fernando'dan Tudor'a Övgü Dolu Sözler: Potansiyel Sahibi Bir Hoca"

Galatasaray’ın yeni transferlerinden Fernando Reges, teknik direktör Igor Tudor hakkında “Genç bir hocamız var ama bence kesinlikle büyük bir potansiyel sahibi bir hoca. Çok güzel çalıştığımızı düşünüyorum” dedi. Reges, açıklamalarında mevcut durumunu da değerlendirdi.

Fernando'dan Tudor'a Övgü Dolu Sözler: Potansiyel Sahibi Bir Hoca
Fernando'dan Tudor'a Övgü Dolu Sözler: Potansiyel Sahibi Bir Hoca Orkun
Bu içerik 312 kez okundu.

 

Galatasaray’ın bu sezon başında kadrosuna katılan Fernando Reges, Galatasaray TV’ye çok önemli açıklamalarda bulundu. Fernando, gösterdiği performans ile sarı kırmızılı taraftarlar tarafından çok kısa bir sürede benimsenmişti.

Fernando, açıklamalarına, kulübe katıldığı tarihten itibaren yaşadıklarını değerlendirerek başladı:

“İlk 1 ay tabii ki her zaman için zordur. İlk kez geldiğiniz bir yer ve yeni bir yere alışıyorsunuz. Adaptasyon sürecim çok çabuk ilerledi. İlk geldiğimiz zaman biliyorsunuz bir hazırlık maçı vardı. Galatasaray kariyerime çok çabuk şekilde giriş yaptım aslında. Ama burada herkesin yardımıyla birlikte çok iyi bir şekilde devam ediyorum. Ondan sonra da kazandığımız maçların verdiği moralle gayet iyi şekilde sürüyor.”

"ADAPTASYON SÜRECİ ÇOK HIZLI GEÇTİ"

Kulüpteki takım arkadaşlarının kendisine çok katkılarının olduğunu belirten Fernando “Buradaki adaptasyon sürecimde takım arkadaşlarımın bana inanılmaz katkıları oldu. Onların bana yaklaşımı, diğer taraftan hocamız da benim için çok önemliydi ve bana verdiği destek tabii ki. Taraftarımızı unutmamak lazım. Çünkü onların da desteği ile birlikte adaptasyon süreci çok hızlı gelişti” dedi.

"GENÇ BİR HOCAMIZ VAR"

Teknik direktör Igor Tudor hakkında da konuşan Fernando “Genç bir hocamız var ama bence kesinlikle büyük bir potansiyel sahibi bir hoca. Çok güzel çalıştığımızı düşünüyorum. Mutlaka kariyerinde çok daha iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum. Futbolcu olarak zaten geldiği nokta ortada. Hepimizin bildiği gibi çok önemli bir kulüpte oynadı. Diğer taraftan şu anda hoca olarak ondan her gün bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Oyun sistemi içinde de tabii benden beklentileri var. Bunu da her antrenmanda benimle paylaşıyor, ben de elimden geldiği kadar bunlara karşılık vermeye çalışıyorum.” dedi.

 

fernando reges igor tudor galatasaray
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun