Cem Yılmaz'a Atılan 'Vergi Kaçakçısı' İftirasına Şok Cevap: "Teknem 9 Yıldır..."

Cem Yılmaz ile Özge Sabuncu’nun lüks teknesi ile birlikte tatil yaptığı haberi gündeme gelmişti. Yapılan haberlerde Cem Yılmaz’ın teknesinin Amerikan bayrağı taşıdığı ve vergi kaçırdığı öne sürülmüştü. Bu iddialara Yılmaz’dan yanıt geldi: “Benim teknem 9 yıldır Türk bayraklı ve İstanbul limanına kayıtlı”

Cem Yılmaz'a Atılan 'Vergi Kaçakçısı' İftirasına Şok Cevap:
Cem Yılmaz'a Atılan 'Vergi Kaçakçısı' İftirasına Şok Cevap: Orkun
Bu içerik 425 kez okundu.

 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 2018 yılında vizyona girecek Arif V 216 filminin çekimlerini tamamladıktan sonra Samatya adlı teknesi ile tatile çıkmıştı. Özge Sabuncu ile birlikte görüntülenen Cem Yılmaz’ın teknesi ile ilgili yapılan bir iddia, ünlü komedyeni çileden çıkardı.

Yapılan haberlere göre Cem Yılmaz, teknesinde Amerika Birleşik Devletleri bayrağı bulunduruyor ve böylece Türkiye Cumhuriyeti’ne vergi vermiyor, dolayısıyla vergi kaçırıyordu. Yapılan bu haberlerin yalan olduğunu belirten ünlü komedyen Cem Yılmaz, teknesinin 9 senedir Türkiye bayrağı taşıdığını ve İstanbul limanına kayıtlı olduğunu işte bu sözlerle dile getirdi:

"BİLİN BUNLARI"

“İftirada bugün! Teknem Amerikan bayraklıymış ve vergi kaçırıyormuşum! Etrafta teknelerin % 80 den fazlası Amerikan bayraklı olmasına rağmen benim teknem 9 yıldır Türk bayraklı ve İstanbul limanına kayıtlı! Vergi kaçırma konusuna gelince! Buna ancak gülerim. Ahlaksız ve çaresiz insanların nelerle uğraştığını hepiniz görün istedim! Demek bu habere göre bütün amerikan bayraklı teknelerin sahibi "uyanık ve vergi kaçakcısı" İyi demek ki ben bunlardan değilim. Bilin bunları...”

 

cem yılmaz tekne vergi bayrak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun