Hayatını Kaybeden Vatan Şaşmaz'ın O Görevi Yonca Evcimik'e Emanet

Vatan Şaşmaz’ın sanat danışmanlığı görevini üstlendiği ‘Kazasız Kul Olmaz’ projesine hayatını kaybeden Şaşmaz’ın yerine ünlü şarkıcı Yonca Evcimik getirildi.

Hayatını Kaybeden Vatan Şaşmaz'ın O Görevi Yonca Evcimik'e Emanet
Hayatını Kaybeden Vatan Şaşmaz'ın O Görevi Yonca Evcimik'e Emanet Orkun
Bu içerik 450 kez okundu.

 

Zahrettin Çelik tarafından yazılan ve yönetilen tiyatro oyunu olan Kazasız Kul Olmaz projesinin sanat danışmanlığını uzun yıllardır Zihni Göktay, Şevket Çoruh ve Vatan Şaşmaz üstleniyordu.

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, geçtiğimiz gün yaşanan bir cinayet vakası ile hayatını kaybedince projeye yeni bir isim aranmaya başlandı. Yapılan araştırmalar neticesinde projeyi üstlenebilecek bir ünlü oyuncu bulundu. Vatan Şaşmaz’ın üstlendiği görev Yonca Evcimik’e devredildi.

PROJE KAR AMACI GÜTMÜYOR

Yonca Evcimik’in projeye getirilmesi ile proje farklı bir boyut kazanacak. Evcimik’in projeye farklı bakış açıları getirileceği ifade edilirken, yakında hayata geçirileceği de belirtildi. Herhangi bir kar amacı gütmeyen ‘Kazasız Kul Olmaz’ projesi 266 kurum ve kuruluş ile birlikte çalışıyor. Bu proje kapsamında sokak röportajları, trafik araştırmaları, konferanslar, seminerler düzenlenerek halkın bilinçlenmesi amaçlanıyor. Göreve getirilen ünlü şarkıcı Yonca Evcimik de halk tarafından tanınan, eski bir pop müzik sanatçısı olduğu için halkın nabzını iyi tutan bir medyatik olarak biliniyor.

yonca evcimik vatan şaşmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
orhan duz     2017-09-10 hella olsun hepınıze guzel proje
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun