70 Yaşındaki Dededen Torunlarına Defalarca Cinsel İstismar Girişimi

Diyarbakır’da yaşayan 70 yaşındaki N.K.’nın, beraber yaşadığı 2 torununa 15 yaşlarındayken cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Yaşanan gelişmeler üzerine 70 yaşındaki N.K. cinsel istismar suçundan tutuklandı.

70 Yaşındaki Dededen Torunlarına Defalarca Cinsel İstismar Girişimi
70 Yaşındaki Dededen Torunlarına Defalarca Cinsel İstismar Girişimi Orkun
Bu içerik 315 kez okundu.

 

Diyarbakır’da gerçekleşen olay, bir ihbar üzerine ortaya çıktı. İhbar’da Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde bir kadının evde zorla tutulduğu belirtildi. İhbar üzerine adrese giden polis, 70 yaşında olan kadına böyle bir durum olup olmadığını sorunca olay açığa çıktı. 70 yaşındaki kadın,  eşi tarafından sürekli olarak dövüldüğünü, şiddete maruz kaldığını ifade etti. Eğer şikayet ederse daha sonra zarar görebileceği düşüncesi ile şikayetçi olmadığını belirtti. Polisler bu durumun üzerinde evden ayrılırken torununun korktuğunu gözlemledi. Polisin 17 yaşındaki küçük kıza neden titrediğini sorduğunda korkarak konuşan G.K., dedesi tarafından defalarda tecavüz girişiminde bulunulduğunu belirtti. Kardeşi D.K.’nın da cinsel istismara uğradığını belirten G.K. ve D.K.’nın anne ve babalarının yıllar önce boşandıkları öğrenildi. İfadeler alındıktan sonra olayda ismi geçen dedenin tutuklandığı belirtildi.

"TORUNLARIM CAHİLDİR"

Hakkında iddianame hazırlanan N.K. yargılandı. 2004 yılından beri torunları ile birlikte yaşadığını ifade eden N.K. “Torunlarım cahildir. Çocuk oldukları için uydurmuş olabilirler. Olay günü evde balkonda yatıyordum. Torunlarım kavga edince onlara kızdım ve birine Tokat attım. Torunlarıma kötü davranmıyorum. Eşimle 3 yıldır konuşmuyoruz” dedi. Eşi ise mahkemede “Şikayetimi geri alıyorum. Mahkemenin vicdanına bırakıyorum. Cinsel istismar olayı ile ilgili ifade vermek istemiyorum. Bu işin hesabını öbür tarafa bıraktım” dedi.

Mahkeme tarafından açıklanan kararda N.K.’nın çocuk istismarı suçundan beraatine, Eşe karşı kasten yaralamaya teşebbüs suçundan ise ceza almasına yönelik karara hükmedildiği belirtildi.

cinsel istismar dede
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun