Alişan Instagram'dan Ayrılığı Doğruladı: "Nişanı Attığımız Haberleri Doğrudur"

Bir süre önce nişanlanmaları magazin gündemine bomba gibi düşen Alişan ile Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, nişan attıklarını duyurdu. Alişan’ın resmi Instagram sayfasından paylaşılan haberde “Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur.” denildi.

Alişan Instagram'dan Ayrılığı Doğruladı:
Alişan Instagram'dan Ayrılığı Doğruladı: Orkun
Bu içerik 525 kez okundu.

 

Alişan ile Esra Erol’un kardeşi Eda Erol bir süre önce nişanlanmış ve medyada büyük yankı uyandırmışlardı. Son zamanlarda haklarında çıkan ayrıldıklarına yönelik haberler Alişan tarafından doğrulandı. Alişan’ın resmi Instagram sayfasından paylaşılan bilgilendirme mesajında “Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur.” denildi.

İşte Alişan’ın yayımladığı o mesaj:

“Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum”

alişan eda erol ayrılık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drogba veda kararını açıkladı
Drogba veda kararını açıkladı
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun
HTC Şeffaf Telefon Modeline Hazır Olun